Gesigneerd Cruijff-shirt uitgereikt aan winnaars veiling

De veiling van het gesigneerde Johan Cruijff-shirt heeft een prachtig bedrag opgeleverd voor de Cruyff Foundation. Bas Hermans en Cathy Blekemolen van Personeelsvoordeelwinkel.nl brachten het hoogste bod uit en kregen het unieke shirt donderdag uitgereikt.

Hermans hoefde er niet lang over na te denken toen hij op de Facebook-pagina van Ajax de veiling voorbij zag komen. ,,Het is voor een goed doel en het is een fantastisch shirt. Hij krijgt een mooi plekje in onze zaak in Hoorn tussen shirts van Bergkamp, Huntelaar en Ronaldinho.”

Gesigneerd door onder anderen Suarez en Bergkamp
Ajax TV reisde afgelopen jaar door heel Europa voor de documentaire 'De Erfenis van Johan Cruijff'. Het shirt ging mee op deze reis en werd getekend door onder andere Luis Suárez, Dennis Bergkamp, Gerard Piqué en Andrés Iniesta. De gehele opbrengst van het shirt komt ten goede aan de Cruyff Foundation.

Directeur Cruyff Foundation Niels Meijer (links) overhandigde het shirt aan Bas Hermans en Cathy Blekemolen.

Prijswinnende documentaire
De documentaire van Ajax TV werd bekroond met de titel 'Beste Fox Sports Doc van het Jaar'. Nog niet gezien? Bekijk ‘m snel via onderstaande link.

De Erfenis van Johan Cruijff