Social Scout: rondje langs de socials

Social Scout: rondje langs de socials

In deze rubriek op Ajax.nl gaan we op zoek naar de leukste posts op social media van (oud-)Ajacieden. Wat houdt ze bezig? Wat doen ze in hun vrije tijd? En hoe doen ze het op sportief gebied? Ajax.nl zet het voor jou op een rijtje!

Ik ben heel trots op jou! Als je in zo'n moeilijke tijd, zo'n goede wedstrijd kan spelen, vind ik dat grote klasse. Ik weet zeker dat Appie ook trots op je is.

Een bericht gedeeld door Sjaak Swart (@sjaak.swart) op

Mooie woorden van Mister Ajax. 🙏

There's everything to play for in Poznan next week! Thanks for the support ����

Een bericht gedeeld door Urby Emanuelson (@urby28) op

Urby Emanuelson stond in de basis bij FC Utrecht tegen Lech Poznan.

Hace un año se marcó una Historia Que no para de crecer y con el pasar del tiempo Se da más mérito a tan Majestuoso objetivo alcanzado ����#aquel27dejulio������

Een bericht gedeeld door DAVINSON (@daosanchez13) op

Davinson wist precies een jaar geleden de Copa Libertadores te winnen met Atletico Nacional.

Heerlijk weer minuten in de benen! 80 minuten en een assist⚽️��. Op naar OGC Nice ��⚽️

Een bericht gedeeld door mitchelldijks (@mitchelldijks) op

Lekker hoor Mitchell! 💪

The 1-1 tie in Nice got us in a very good position for our home game vs @ogcnice next week. #cl#championsleague #qualifying #afcajax #ajax #amsterdam #playoffs##UCL#11

Een bericht gedeeld door Amin Younes (@amin.younes11) op

Amin is tevreden met de uitslag tegen OGC Nice, volgende week afmaken!

Pre-season #BarcaUSTour #FCB

Een bericht gedeeld door Thomas Vermaelen (@thomasvermaelen) op

FC Barcelona brengt de voorbereiding door in de Verenigde Staten. 🇺🇸

���� #BarcaUsTour

Een bericht gedeeld door Jasper Cillessen (@jaspercillessen) op

Ook Jasper Cillessen heeft met Barcelona weer minuten gemaakt.

❤️

Een bericht gedeeld door Donny van de Beek (@donnyvdbeek) op

❤️❤️❤️❤️

Proud moment in my career! #200games #LS20 #Ajax

Een bericht gedeeld door Lasse Schöne (@lasse.schone) op

Gefeliteerd Lasse, prachtig aantal!

Thumbs up for the win last night����

Een bericht gedeeld door Davy Klaassen (@davyklaassen) op

Gefeliciteerd Davy!

Looking forward for tmrw's game! Lets show them ����⚽️. #Gcz

Een bericht gedeeld door Lucas Andersen (@lucasandersen18) op

Lucas Andersen is bezig met de voorbereiding op het nieuwe seizoen, succes Lucas! 🇩🇰

Preseason! #�� #nieuweschoentjes #adidas #�� #nemeziz17

Een bericht gedeeld door Lois Oudemast (@loisoudemast) op

Ook de Ajax Vrouwen zijn volop bezig aan de voorbereiding. Met die schoenen kun je wel gezien worden!

Looking forward for new challenges #capri #beutifulview #goodtimes

Een bericht gedeeld door Arek Milik (@arekmilik) op

Prima uitzichtje Arek 🔭

Samenstelling: Ajax.nl/Dries Govers