Social scout: Seedorf in Nigeria, Milik in Parijs

Social scout: Seedorf in Nigeria, Milik in Parijs

Daley Blind geniet in Manchester en Mike van der Hoorn stond in de basis bij Swansea tegen Chelsea. Dit en meer in de nieuwe social scout.


In deze rubriek op Ajax.nl gaan we op zoek naar de leukste posts op social media van (oud-)Ajacieden. Wat houdt ze bezig? Wat doen ze in hun vrije tijd? En hoe doen ze het op sportief gebied? Ajax.nl zet het voor jou op een rijtje!


Skystalker is here #X17 #heretocreate

Een bericht gedeeld door KASPER DOLBERG (@kasperdolberg) op

Gave foto, Kasper!

With my Buddy ��

Een bericht gedeeld door Daley Blind (@blinddaley) op

Daley Blind vermaakt zich in Manchester. 🐶

Unlucky with the result. We go again on Saturday��

Een bericht gedeeld door Mike van der Hoorn (@mikevdhoorn) op

Mike van der Hoorn stond in de basis tegen Chelsea.

Feliz aniversário mamãe ������melhor pessoa ❤️❤️❤️

Een bericht gedeeld door David Neres (@davidneres) op

Gefeliciteerd met je moeder David! � � 🎁

Enjoying my first time in #Nigeria. #Africa #Lagos #Football #Travel #Naija

Een bericht gedeeld door Clarence Seedorf (@clarenceseedorf) op

Clarence Seedorf op bezoek in Nigeria.

Jullie zijn nog niet van me af��#ajaxvrouwen

Een bericht gedeeld door Marieke Ubachs (@mariekeubachs) op

Gefeliciteerd met je nieuwe contract Marieke!

Greetings from Paris. Have a nice day!������@jessica_ziolek ❄️ #relax #paris #trip #pontdesarts ����

Een bericht gedeeld door Arek Milik (@arekmilik) op

Enjoy Arek! 🇫🇷

We beginnen lachend aan de week! #nualspierpijn #ajaxvrouwen #adidas #samenmetInessje #spierballen #fitgirls

Een bericht gedeeld door Lois Oudemast (@loisoudemast) op

Goed bezig dames!

Deze heeft het keepertje alleen gehoord

Een bericht gedeeld door Sjaak Swart (@sjaak.swart) op

Dat is al weer even geleden, Sjaak!

Lees ook: 'Een huis vol kaarsen en rozenblaadjes'
Bekijk ook
: Mazraoui: 'Ik ben een strijder'

Samenstelling: Ajax.nl