Ajax-veiling voor De Filipijnen

De Ajax Foundation heeft een speciale Ajax-veiling voor de slachtoffers van de orkaan op de Filipijnen georganiseerd. De opbrengst van deze online veiling gaat volledig naar de samenwerkende hulporganisaties (giro 555). Er kan onder andere op Field Seats voor Ajax - PSV worden geboden. De eerste veilingitems lopen donderdagochtend af.

Ajax heeft een aantal unieke veilingitems ter beschikking gesteld:

* 2 x Skyboxplaatsen Champions League-duel Ajax - Barcelona

* Lunchen met Frank en Ronald de Boer in het spelershome van Ajax. Inclusief rondleiding op sportcomplex de Toekomst voor 2 personen.

* Clinic voor 20 personen door Heini Otto

* Gesigneerd Ajax-thuisshirt (ingelijst)

* Mascotteplek en wedstrijdkaarten

* Lunchen met Ajax-helden voor 2 personen

* Business seats Nederland - Colombia, inclusief diner (dinsdag 19 november in de ArenA)

* Field seats Ajax - PSV (zondag 19 januari in de ArenA)

Via onderstaande link kan je een bod uitbrengen op de veilingitems.

Foto: Ajax.nl/Gerard van Hees

Naar de Ajax-veiling op eBay