Nederland weer tegen Tsjechië

Bij de loting voor Euro 2004 in Portugal is Nederland ingedeeld in groep D. Oranje treft in de poulewedstrijden Tsjechië (met Ajacieden Galásek en Grygera) en Letland en Duitsland.

Indeling groepen en speelschema

Groep A: Portugal, Spanje, Rusland, Griekenland.
Speelschema: zaterdag 12 juni: Portugal - Griekenland (Porto, 18.00 uur), Spanje - Rusland (Faro, 20.45 uur); woensdag 16 juni: Griekenland - Spanje (Porto, 18.00 uur), Rusland - Portugal (Lissabon, 20.45 uur), zondag 20 juni: Rusland - Griekenland (Faro, 20.45 uur), Spanje - Portugal (Lissabon, 20.45 uur).

Groep B: Frankrijk, Engeland, Kroati?, Zwitserland.
Speelschema: zondag 13 juni: Zwitserland - Kroatië (Leiria, 18.00 uur), Frankrijk - Engeland (Lissabon, 20.45 uur); donderdag 17 juni: Engeland - Zwitserland (Coimbra, 18.00 uur), Kroatië - Frankrijk (Leiria, 20.45 uur), maandag 21 juni: Kroatië - Engeland
(Lissabon, 20.45 uur), Zwitserland - Frankrijk (Coimbra, 20.45uur).

Groep C: Zweden, Itali?, Denemarken, Bulgarije.
Speelschema: maandag 14 juni: Denemarken - Italië (Guimaraes, 18.00 uur), Zweden - Bulgarije (Lissabon, 20.45 uur); vrijdag 18 juni: Bulgarije - Denemarken (Braga, 18.00 uur), Italië - Zweden (Porto, 20.45 uur); dinsdag 22 juni: Italië - Bulgarije (Guimaraes, 20.45 uur), Denemarken - Zweden (Porto, 20.45 uur).

Groep D: Tsjechië, Duitsland, NEDERLAND, Letland.
Speelschema: dinsdag 15 juni: Duitsland - NEDERLAND (Porto, 18.00 uur), Tsjechië - Letland (Aveiro, 20.45 uur); zaterdag 19 juni: Letland - Duitsland (Porto, 18.00 uur), NEDERLAND - Tsjechië (Aveiro, 20.45 uur); woensdag 23 juni: NEDERLAND - Letland (Braga, 20.45 uur), Duitsland - Tsjechië (Lissabon, 20.45 uur).

Kwartfinales:
24 juni: winnaar groep A - nummer twee groep B (Lissabon, 20.45 uur, wedstrijd 25).
25 juni: winnaar groep B - nummer twee groep A (Lissabon, 20.45 uur, wedstrijd 26).
26 juni: winnaar groep C - nummer 2 groep D (Faro, 20.45 uur, wedstrijd 27).
27 juni: winnaar groep D - nummer 2 groep C (Porto, 20.45 uur, wedstrijd 28).

Halve finales:
30 juni: winnaar wedstrijd 25 - winnaar wedstrijd 27 (Lissabon, 20.45 uur).

1 juli: winnaar wedstrijd 26 - winnaar wedstrijd 28 (Porto, 20.45 uur).

Finale:
4 juli, Lissabon, 20.45 uur.