Weekbericht 13

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Dinsdag 24 oktober:

18.30 uur: Ajax C-2 - Volendam A.V. C-1 (vr) veld 2

Woensdag 25 oktober:

17.30 uur: Ajax E-2 - Volendam D-8 veld 2

18.30 uur: Ajax E-1 - Volendam D-2 veld 3

TOP-3 TOERNOOI FEYENOORD

13.15 uur: Vertrek Ajax D-1 en D-2 vanaf de Toekomst per bus

15.30 uur: Ajax D-2 - RWDM D-2 veld 3

16.05 uur: Ajax D-1 - RWDM D-1 veld 4

16.40 uur: PSV D-2 - Ajax D-2 veld 3

17.15 uur: PSV D-1 - Ajax D-1 veld 4

17.50 uur: Feyenoord D-2 - Ajax D-2 veld 3

18.25 uur: Feyenoord d-1 - Ajax D-1 veld 4

HERFSTVOETBALTOERNOOI S.V. BONBOYS VOOR C-JUNIOREN VAN B.V.O.’S

09.00uur: Vertrek Ajax C-1 vanaf de toekomst per bus

11.30 uur: Ajax C-1 - Vitesse veld 5

13.30 uur: FC Utrecht - Ajax C-1 veld 5

14.30 uur: Feyenoord - Ajax C-1 veld 3

15.30 uur: Ajax C-1 - FC Twente veld 4

16.30 uur: Ajax C-1 - SV Bonboys veld 3

Vrijdag 27 oktober:

19.00 uur: Ajax B-2 - PSV B-1 veld 1

Zaterdag 28 oktober:

09.45 uur: Ajax E-2 - AFC D-10 veld 3

11.00 uur: Ajax E-1 - DWS D-2 veld 3

11.30 uur: Almere D-1 - Ajax D-2 veld 1

12.30 uur: Ajax B-1 (res) - Heerenveen B-1 veld 2

14.30 uur: FC Twente A-1 - Ajax A-1

11.30 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: Elinkwijk A-1 - Ajax A-2

12.30 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Let op: In de nacht van zaterdag 28 op zondag 29 oktober gaat de wintertijd in,; de klok wordt een uur teruggezet!

Zondag 29 oktober:

10.00 uur: FC Volendam C-1 - Ajax C-1

08.30 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

10.00 uur: FC Abcoude C-2 - Ajax C-2 veld 1

12.00 uur: Ajax D-1 - Velsen C-1 veld 2

Woensdag 1 november:

16.00 uur: Ajax E-1 - FC Abcoude D-3 veld 3/kgv

17.30 uur: Ajax E-2 - Zeewolde E-1 veld 3/kgv

UITSLAGEN

AFC A-1 - Ajax A-1 0-8

FC Den Bosch A-1 - Ajax A-2 1-2

Telstar B-1 - Ajax B-1 1-2

DWS C-1 - Ajax C-2 3-2

Ajax D-1 - Geel Wit C-1 4-1

Ajax D-2 - Buitenveldert D-1 5-0

Ajax D-2 - NFC D-1 4-0

Ajax D-2 - OSV D-1 2-0

Ajax E-1 - FC Amstelland D-1 3-0

Ajax E-1 - Blauw Wit D-2 3-0

Ajax E-1 - SDW D-2 5-2

Ajax B-2 - DHC B-1 3-0 (vr)

Ajax C-1 - DHC C-1 9-3 (vr)

Ajax E-1 - Elinkwijk D-2 8-2 (vr)

Ajax E-2 - Elinkwijk E-sel 2-2 (vr)

Ajax E-2 - VVA/Spartaan D-5 4-2 (vr)

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst

FC Abcoude: Sportpark De Hollandse Kade, Nwe Amsterdamseweg, Abcoude,

0294-283984;

SV Almere: Sportpark De Marken, Hofmark, Almere, 036-5310005;

SV Bonboys: Sportpark de Greune, Kolenbranderweg 11, Haaksbergen, 053-5724106;

Elinkwijk: Sportpark Amsterdamseweg, Ing.Th. Thijssenplein, Utrecht, 030-2440448;

FC Twente: Sportpark aan de Kuipersdijk te Enschede, 053-4304800;

FC Volendam: Stadion Veronica, Sportlaan, Volendam, 0299-363303 / 369400;

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL

UEFA CUP donderdag 26 oktober

Lausanne Sports – Ajax 19.00 uur, stadion te Lausanne

zondag 29 oktober

P.S.V. – Ajax 13.00 uur, Philips stadion te Eindhoven

maandag 30 oktober

F.C. Twente 2 – Ajax 2 18.30 uur, stadion te Enschede

AMATEURVOETBAL

zaterdag 28 oktober

Ajax zat.1 – Zwaluwen ‘30 14.30 uur, De Toekomst 1e veld

zaterdag 28 oktober

Ajax zat. 2 – G.V.V.V. 2 12.30 uur, De Toekomst 3e veld

zaterdag 28 oktober

Kennemerland 2 – Ajax zat. 3 12.00 uur, Pim Mulierstadion te Haarlem

Vertrek 10.15 uur, De Toekomst tel: 023-5272678/5253434

zaterdag 28 oktober

Kadoelen vet. – Ajax vet. 14.00 uur, sportp. Kadoelen, A’dam N.

Eigen vervoer tel: 020-6316673

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

Ajax – Swift 0-5 N.A.C. 2 – Ajax 2 0-4

Ajax 3 – Volendam 3 4-2 Volendam 2 – Ajax 2 0-4

Ajax vet. – Peize 6-1 Ajax – Roda J.C. 4-2

Attentie!!

Voor alle duidelijkheid wordt gemeld, dat de veteranen op donderdag 26 oktober (UEFACUP) normaal om 20.00 uur trainen.