Weekbericht 9

Woensdag 27 september:

16.30 uur: Ajax E-1 - Haarlem D-1 veld 3

17.00 uur: Ajax E-2 - SC Voorland D-5 veld 2

Zaterdag 30 september:

09.30 uur: Roda ’23 D-1 - Ajax E-1 veld 1

10.00 uur: Ajax D-2 - Kon. HFC D-1 veld 3

10.00 uur: Omniworld D-2 - Ajax E-1 veld 2

12.00 uur: Ajax A-2 (res) - Emmen A-1 veld 2

14.30 uur: Ajax A-1 (res) - Willem II A-1 veld 1

12.00 uur: FC Utrecht B-1 - Ajax B-2 Zoudenbalch

10.15 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 1 oktober:

10.00 uur: Ajax C-2 - Waterwijk C-1 veld 2

10.00 uur: Turkiyemspor C-1 - Ajax D-1 veld 1

12.00 uur: Ajax C-1 - SC Voorland C-1 veld 2

Woensdag 4 oktober:

17.15 uur: Ajax D-2 - Hessische Selectie veld 3

18.30 uur: Ajax D-1 - FC Lisse C-1 veld 2

19.00 uur: Ajax C-1 - Concordia B-1 veld 3

Donderdag 5 oktober:

Geen trainingen voor alle jeugdselecties van Ajax i.v.m. de opening van het complex van Germinal Beerschot Antwerpen.

UITSLAGEN

Vitesse A-1 - Ajax A-1 2-2

FC Utrecht A-1 - Ajax A-1 2-2

Argon A-1 - Ajax A-2 2-2

Ajax B-1 - Emmen B-1 4-0

Ajax B-2 - FC Den Bosch B-1 0-4

Purmersteijn C-1 - Ajax C-1 1-10

Almere C-1 - Ajax C-2 0-9

Ajax D-1 - DCG C-1 1-3

AS ’80 D-1 - Ajax D-2 1-9

Ajax E-1 - NFC D-1 13-0

Ajax E-2 - AS ’80 D-6 8-1

Ajax C-2 - FC Abcoude C-1 9-4 (vr)

Ajax E-1 - DWS D-1 6-7 (vr)

Ajax E-2 - Hoofddorp D-11 3-3 (vr) -

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst;

FC Omniworld: Sportpark Bok de Korver, Almere, 036-5336665;

Roda ’23: Roda Complex, Noorddammerweg 48 C, Amstelveen, 020-6451835;

Turkiyemspor: Sportpark Spieringhorn, Seineweg via Haarlemmerweg, 020-6869040;

FC Utrecht: Sportcomplex Koningsweg (ODIN), achter stadion Galgenwaard, Utrecht,

030-2510147;

BETAALD VOETBAL UEFA CUP donderdag 28 september Ajax – KAA Gent 20-15 uur, de ArenA te Amsterdam maandag 2 oktober Heerenveen – Ajax 20.00 uur, Abe Lenstrastadion, Heerenveen dinsdag 3 oktober Ajax 2 – Fortuna S. 2 18.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL zaterdag 30 september D.V.S. ’33 – Ajax zat.1 14.30 uur, terr. a/d Sportlaan te Ermelo Vertrek 12.30 uur, De Toekomst. Tel: 0341-551003/562357. zaterdag 30 september D.V.S. ’33 2 – Ajax zat. 2 12.30 uur, terr. a/d Sportlaan te Ermelo Vertrek 10.30 uur, De Toekomst zaterdag 30 september Ajax zat. 3 – Z.C.F.C. 2 12.30 uur, De Toekomst veld 3 zaterdag 30 september Ajax vet. – R.K.A.V. vet. 14.30 uur, De Toekomst veld 3 ATTENTIE: De training van de veteranen van donderdag 28 september wordt vervroegd naar woensdag 27 september. Dit in verband met de UEFA-cup wedstrijd Ajax – KAA Gent.  

UITSLAGEN ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL Ajax - VRC 4-2 Ajax 2 – Heerenveen 2 3-2 Ajax 2 – Spakenburg 2 2-2 Ajax - RBC 2-0 Hertha 2 – Ajax 3 1-2 Ajax vet. – Real Sranang vet 1-1