Weekbericht no. 12

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Woensdag 18 oktober:

15.00 uur: Ajax E-2 - Elinkwijk E-sel. veld 3

16.30 uur: Ajax E-1 - Elinkwijk D-2 veld 3

Zaterdag 21 oktober:

Zwaluwen Pupillentournooi: Alle spelers, begeleiders en ouders dienen f. 1,50 entree te betalen, de totale opbrengst van deze dag komt ten goede aan het Gehandicapte Kind. Speelduur 2 x 15 minuten.

Veld N.F.C.:

09.30 uur: Ajax D-2 - Buitenveldert D-1

10.10 uur: Ajax D-2 - NFC D-1

10.50 uur: Ajax D-2 - OSV D-1

Veld FC Amstelland:

12.00 uur: Ajax E-1 - FC Amstelland D-1

12.40 uur: Ajax E-1 - Blauw Wit D-2

13.20 uur: Ajax E-1 - SDW D-2

Veld A.S. ’80:

12.00 uur: Ajax E-2 - AS ’80 D-6

12.40 uur: Ajax E-2 - SC Voorland D-5

13.20 uur: Ajax E-2 - VVA/Spartaan D-5

11.00 uur: Ajax B-2 - DHC B-1 (vr) veld 2

12.00 uur: Telstar B-1 - Ajax B-1

10.15 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

12.00 uur: DWS C-1 - Ajax C-2 veld 3

14.30 uur: AFC A-1 - Ajax A-1 (beker)

14.30 uur: FC Den Bosch A-1 - Ajax A-2 (beker)

12.15 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 22 oktober:

10.00 uur: Ajax D-1 - Geel Wit C-1 veld 3

12.00 uur: Ajax C-1 - DHC C-1 (vr) veld 2

Dinsdag 24 oktober:

18.30 uur: Ajax C-2 - Volendam A.V. C-1 (vr) veld 2

Woensdag 25 oktober:

17.30 uur: Ajax E-2 - Volendam D-8 veld 2

18.30 uur: Ajax E-1 - Volendam D-2 veld 3

TOP-3 TOURNOOI FEYENOORD

13.15 uur: Vertrek Ajax D-1 en D-2 vanaf de Toekomst per bus

15.30 uur: Ajax D-2 - RWDM D-2 veld 3

16.05 uur: Ajax D-1 - RWDM D-1 veld 4

16.40 uur: PSV D-2 - Ajax D-2 veld 3

17.15 uur: PSV D-1 - Ajax D-1 veld 4

17.50 uur: Feyenoord D-2 - Ajax D-2 veld 3

18.25 uur: Feyenoord d-1 - Ajax D-1 veld 4

HERFSTVOETBALTOURNOOI S.V. BONBOYS VOOR C-JUNIOREN VAN B.V.O.’S

09.00uur: Vertrek Ajax C-1 vanaf de toekomst per bus

11.30 uur: Ajax C-1 - Vitesse veld 5

13.30 uur: FC Utrecht - Ajax C-1 veld 5

14.30 uur: Feyenoord - Ajax C-1 veld 3

15.30 uur: Ajax C-1 - FC Twente veld 4

16.30 uur: Ajax C-1 - SV Bonboys veld 3

Vrijdag 27 oktober:

19.00 uur: Ajax B-2 - PSV B-1 veld 1

UITSLAGEN

Ajax A-1 - Sparta R. A-1 6-1

Ajax A-2 - FC Zwolle A-1 1-1

De Graafschap B-1 - Ajax B-1 0-1

Feyenoord B-1 - Ajax B-2 3-0

Ajax C-1 - Stormvogels C-1 7-0

Blauw Wit C-1 - Ajax C-2 0-13

Ajax C-2 - DCO C-1 3-2

Fortius C-2 - Ajax D-1 2-8

Ajax D-2 - Bijlmer D-1 4-4

Hoofddorp D-3 - Ajax E-1 0-17

Sporting Noord D-1 - Ajax E-2 2-6

Ajax D-1 - SV Heerenveen D-1 3-0 (vr)

Ajax D-2 - FC Lisse D-1 7-2 (vr)

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst

AFC: Sportpark Goed Genoeg, de Boelelaan, A’dam, 020-6445575;

FC Amstelland: Sportpark Strandvliet, Zwartelaantje 5, 020-6965551;

AS ‘80: Sportpark Klein Brandt, Eilandendreef, Almere Stad, 036-5331335;

SV Bonboys: Sportpark de Greune, Kolenbranderweg 11, Haaksbergen, 053-5724106;

FC Den Bosch: Sportpark O.V.H., Jan Sluyterstraat, Den Bosch, 073-6890750/6890990;

D.W.S.: Sportpark Spieringhorn, via Haarlemmerweg, 020-6881627;

SC Feyenoord: Sportpark Varkenoord, Olympiaweg, Rotterdam, 010-2916970;

NFC: Sportpark aan de Sportlaan te Amstelveen, 020-6412696;

Telstar: Sportpark Zeewijk, Zuiderkruisstraat 72, IJmuiden, 0255-511672;

AFC AJAX SENIOREN 2000-2001

BETAALD VOETBAL

vrijdag 20 oktober

Ajax – Roda J.C. 20.15 uur, De ArenA te Amsterdam

Amstel cup donderdag 19 oktober

Volendam 2 – Ajax 2 18.30 uur, Veronicastadion te Volendam

maandag 23 oktober

Ajax 2 – Sparta R 2 18.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

zaterdag 21 oktober

Ajax zat.1 – Swift (vr) 14.30 uur, De Toekomst veld 1

zaterdag 21 oktober

Ajax zat. 2 is vrij voor de competitie

zaterdag 21 oktober

Ajax zat. 3 – Volendam 3 12.30 uur, De Toekomst veld 3

donderdag 19 oktober

Ajax vet. – Peize 20.00 uur, De Toekomst veld 3/kgv (zorgen voor eigen wedstrijdkleding)

zaterdag 21 oktober

Ajax vet. is vrij voor de competitie i.v.m. terugtrekken DWV

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

Amstelveen – Ajax 1-3 Ajax 2 – Volendam 2 4-1

Amstelveen 2 – Ajax 2 1-2 Vitesse - Ajax 3-2

Ajax 3 – V & V 2 1-1

Ajax vet. Xanthos vet. 0-1