Weekbericht no. 20

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Dinsdag 12 december:

18.30 uur: Ajax B-1 - AFC A-1 veld 2/kgv

Woensdag 13 december:

19.00 uur: Buitenveldert M - Ajax E-1 (beker) veld 1

Zaterdag 16 december:

09.30 uur: Volendam D-1 - Ajax D-2 (beker)

09.45 uur: Ajax E-2 - Hoofddorp D-11 veld 3

11.00 uur: Waterwijk D-2 - Ajax E-1 (beker) veld 2

12.30 uur: Ajax B-1 - FC Twente B-1 veld 2

14.30 uur: Ajax A-1 (res) - Telstar A-1 veld 1

Ajax A-2 en Ajax B-2 zijn vrij!!

Zondag 17 december:

10.00 uur: Ajax D-1 (res) - Zeeburgia C-2 (beker) veld 3

11.00 uur: Zandvoort C-1 - Ajax C-2 (comp) veld 1

12.00 uur: Ajax C-1 - Go Ahead Eagles (vr) veld 2/kgv

Toernooi TENERIFE (Spanje) voor Ajax D1

Dinsdag 26 december: Vertrek Ajax D-1 vanaf Schiphol;

Woensdag 27 december:

10.35 uur: Deportivo La Coruña - Ajax D-1

16.05 uur: Ajax D-1 - Inter Milan

19.35 uur: Athletico de Bilbao - Ajax D-1

Donderdag 28 december:

11.55 uur: Paris S.G. - Ajax D-1

13.00 uur: 1e Halve Finale

13.45 uur: 2e Halve Finale

17.30 uur: Finale 3e en 4e plaats

18.30 uur: Finale

Vrijdag 29 december:

Programma nader in te vullen

Zaterdag 30 december: Terugreis Ajax D-1 via Madrid naar Amsterdam;

Poule-1: Selectie Gran canaria – Real Madrid – Manchester United – Barcelona - Juventus

Vrijdag 5 januari: Toernooi Eurokids Soccer voor Ajax D-1

08.15 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

10.25 uur: Ajax D-1 - PSV

12.05 uur: Ajax D-1 - Bayer Leverkusen

13.45 uur: Ajax D-1 - AA Gent

15.25 uur: Kruisfinale 15.50 uur: Kruisfinale

17.05 uur: Finale

Poule-B: Sparta R. – Feyenoord – Club Brugge – Manchester U.

Zaterdag 6 januari:

11.15 uur: DCG D-1 - Ajax E-1 (comp)

A.F.C. AJAX wenst alle spelers, hun ouders en alle Ajax medewerkers prettige kerstdagen en een voorspoedig en bovenal gezond 2001!!

Op maandag 8 januari vangen de trainingen van de Ajax-Jeugd weer aan.

UITSLAGEN

Feyenoord A-1 - Ajax A-1 3-3

De Graafschap A-1 - Ajax A-2 2-1

Ajax B-1 - FC Groningen B-1 1-1

Ajax B-2 - Excelsior B-1 2-0

Hollandia C-1 - Ajax C-1 0-7

DWV C-1 - Ajax C-2 0-6

Ajax D-1 - Zeeburgia C-1 2-3

Ajax D-2 - Fortius D-1 6-3

DWS D-1 - Ajax D-2 3-4

Ajax E-1 - Abcoude D-1 3-2

Neerlandia /SLTO D-1 - Ajax E-1 0-5

Volendam D-7 - Ajax E-2 3-1

Hoofddorp D-11 - Ajax E-2 4-3

Ajax C-2 - WFC C-1 11-1 (vr)

Ajax D-1 - Elinkwijk D-1 8-2 (vr)

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst;

D.C.G.: Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, Osdorp, 020-6139209;

Eurokids: Topcentrum Rotterdam, naast Stadion "De Kuip"

RKAV Volendam: Sportpark aan de Julianaweg te Volendam, 0299-364164;

ASC Waterwijk: Sportpark Rie Mastenbroek, Mosweg, Almere (naast EPON Centrale),

036-5343678;

Zandvoort: Sportpark Duintjesveldweg 7 te Zandvoort, 023-5714134;

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL

zondag 17 december

Ajax - F.C. Twente 17.15 uur, De ArenA te Amsterdam

Jubileumwedstrijd woensdag 20 december

Ajax - Panathinaikos 19.45 uur, De ArenA te Amsterdam

donderdag 14 december

F.C. Twente 2 - Ajax 2 18.30 uur, Arke stadion te Enschede

maandag 18 december

Ajax 2 - P.S.V. 2 18.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

zaterdag 16 december

S.D.C. Putten - Ajax zat.1 14.30 uur, sportp. Putter Eng te Putten

Vertrek 12.30 uur, De Toekomst Tel: 0341-353497

zaterdag 16 december

Ajax zat. 2 is vrij voor de competitie.

zaterdag 16 december

Ajax zat. 3 - Swift 2 12.30 uur, De Toekomst veld 3

donderdag 14 december

Ajax vet - Terrasvogels vet (vr) 20.00 uur, De Toekomst veld 3/kgv

zaterdag 16 december

Ajax vet. is vrij voor de competitie

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

Ajax - ZOB 0-0 Ajax 2 - Feyenoord 2 0-1

Ajax 2 - Volendam 2 1-0 Feyenoord - Ajax 3-1

Volendam 3 - Ajax 3 3-3

De Meteoor vet. - Ajax vet. 1-2

Attentie !!!

Op dinsdagavond 19 december a.s. vindt in ons restaurant op De Toekomst weer het jaarlijks Dick de Groot slotgala plaats voor de spelers van de zaterdagelftallen.

De aanvang is om 19.00 uur.

Op deze bijeenkomst zijn ook de trainers, alsmede de jeugdleiders van harte welkom.