Weekbericht no. 23

WEEKBERICHT NO. 23

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Maandag 22 januari:

18.45 uur: DCG D-1 - Ajax E-1 (comp) kunstgras

Dinsdag 23 januari:

18.00 uur: Ajax A-1 - Vitesse A-1 (comp) veld 1

Woensdag 24 januari:

18.30 uur: Ajax D-1 - Alphense Boys C-1 (vr) veld 3 / kgv

TOERNOOI VOOR A1-JUNIOREN TE LIMA / PERU

Donderdag 25 januari:

08.15 uur: Ajax A-1 aanwezig op Schiphol vertrekhal 2 balie KLM;

10.30 uur: Vertrek per KL 741 M naar Lima, aankomst 19.35 uur lokale tijd;

Zaterdag 27 januari:

13.30 uur: Ajax A-1 - Sp. Cristal National Stadion

Zondag 28 januari:

13.30 uur: Ajax A-1 - Alianza Lima Stadion Alianza

Dinsdag 30 januari:

09.00 uur: Ajax A-1 - Atlas Stadion Sp. Cristal

Donderdag 1 februari:

14.00 uur: Ajax A-1 - Emelec

Zaterdag 3 februari: Halve Finales

Zondag 4 februari: Finale

Maandag 5 februari: 21.20 uur: Terugreis per KL 742 M, aankomst 17.35 uur op Schiphol

op dinsdag 06-02-2001

Poule-B: Alianza Lima (Peru) - Chivas (Mex) - Bayer L. - América de Cali (Col) - Universidad Católica (Chili)

ZAALVOETBALTOERNOOI VOOR E1-JUNIOREN TE OLDENBURG (D)

Vrijdag 26 januari:

13.30 uur: Ajax E-1 aanwezig op de Toekomst

14.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zaterdag 27 januari:

13.30 uur: TSV Grossenkneten - Ajax E-1

14.40 uur: Ajax E-1 - Auswahl Thormählen

15.36 uur: Ajax E-1 - Werder Bremen

Zondag 28 januari:

09.30 uur: Start Tussenronde

10.26 uur: Start eindronde

12.25 uur: Halve Finale

13.15 uur: Finale

Groep-A: Hertha BSC - München 1860 - VfL Bochum - TuS Hasbergen

Groep-B: VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt - VfR Wardenburg

Groep-D: Borussia M‘gladbach - Schalke‘04 - Union Luxemburg - SW Oldenburg

Zaterdag 27 januari:

09.45 uur: Ajax E-2 - Neerlandia /SLTO veld 2

10.00 uur: Ajax D-2 - AS‘80 D-1 veld 3

12.00 uur: Ajax A-2 - Argon A-1 veld 2

14.30 uur: Emmen B-1 - Ajax B-1

11.30 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 28 januari:

10.00 uur: Ajax C-2 - Almere C-1 veld 2

10.30 uur: FC Den Bosch B-1 - Ajax B-2

08.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

11.30 uur: DCG C-1 - Ajax D-1 veld 5

12.00 uur: Ajax C-1 - ADO/Den Haag C-1 veld 2

Dinsdag 30 januari:

18.30 uur: Ajax B-2 - FC Abcoude B-1 (vr) veld 2/kgv

UITSLAGEN

Ajax A-1 - HBS o/23 3-3

Ajax D-2 - Alphense Boys D-1 8-1

Alle competitiewedstrijden van dit weekeinde waren afgelast

Ajax Zat. 1 - Ajax A-1 1-5 (vr)

Ajax A-2 - DCG A-1 6-0 (vr)

Ajax B-1 - Amstelveen H. A-1 7-0 (vr)

Ajax B-2 - Haarlem B-1 2-0 (vr)

Ajax C-1 - Haarlem B-2 4-3 (vr)

Ajax C-2 - Amstelveen H. C-1 4-0 (vr)

Ajax D-2 - Amstelveen H. D-1 4-1 (vr)

Ajax E-2 - AFC E-1 7-1 (vr)

Ajax D-1 / Toernooi Aarbergen: 1e plaats

Ajax E-1 / Toernooi Greven: 1e plaats

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst;

D.C.G.: Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, Osdorp, 020-6139209;

FC Den Bosch: Sportpark O.V.H., Jan Sluyterstraat, Den Bosch, 073-6890750/6890990;

Emmen: Gem. Sportpark De Meerdijk, de Hietbrink 5, Emmen, 0591-626370;

Oldenburg: Halle am Querkanal, Dietrich Dannemannstraße, Fudmoflefehn (deel van

Oldenburg);

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL Amstelcup vrijdag 26 januari Ajax - Vitesse 20.30 uur, De ArenA te Amsterdam

AMATEURVOETBAL zaterdag 27 januari V.R.C. - Ajax zat.1 14.30 uur, sportpark Spitsbergen a/d Grote Vertrek 12.30 uur, De Toekomst Beer te Veenendaal. Tel: 0318-511041. SCHADUWWEDSTRIJD zaterdag 27 januari Ajax zat 1 - A.F.C. (vr) 15.00 uur, De Toekomst. kgv dinsdag 30 januari Ajax zat 1 - F.C. Lisse (vr) 20.00 uur, De Toekomst. veld /kgv dinsdag 23 januari Ajax zat 2 - Abcoude (vr) 20.00 uur, De Toekomst. kgv zaterdag 27 januari Spakenburg 2 - Ajax 2 15.00 uur, sportpark De Westmaat te Spakenburg. Tel: 033-2992140. Vertrek 13.00 uur, De Toekomst dinsdag 30 januari Aalsmeer - Ajax zat 2 (vr) 20.00 uur, sportpark Hornmeer te Aalsmeer Tel:0297-323442 of 0297-326380, Eigen vervoer zaterdag 27 januari Ajax 3 - Hertha 2 12.30 uur, De Toekomst. veld 3 zaterdag 27 januari Real Sranang - Ajax vet. 14.30 uur, sportpark Melkweg, A’dam Noord. Tel: 020-6332935. Eigen vervoer. Scheidsrechter: Mw.G.H. Krijtenburg.  

UITSLAGEN ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL Ajax - De Beursbengels 3-2 Qatar – Ajax 0-0 Ajax A1 - Ajax 5-1 Ajax 2 - F.C. Lisse 2 3-5 Attentie !!! Tot het eind van de maand januari treedt als elftalleider van de veteranen op: de heer A.R. Been sr., Acaciastede 18, 1112 EX Diemen, tel: 020-6993008.