Weekbericht no. 27

WEEKBERICHT NR. 27

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Dinsdag 20 februari:

17.00 uur: Ajax C-1 - Am. Clubteam o/15 (vrs) veld 3/kgv

18.30 uur: Ajax B-1 - Hollandia A-1 (vrs) veld 2/kgv

Woensdag 21 februari:

15.45 uur: Ajax E-2 - Zuidvogels E-1 (vrs) veld 2/kgv

17.00 uur: Ajax E-1 - Zuidvogels D-1 (vrs) veld 2/kgv

18.30 uur: Ajax D-1 - VVSB C-1 (vrs) veld 3/kgv

INTERN´L ZAALVOETBALTOERNOOI te AALEN/WALDHAUSEN (D) voor AJAX C1

Vrijdag 23 februari:

10.00 uur: Vertrek Ajax C-1 vanaf de Toekomst per bus

Zaterdag 24 februari:

08.52 uur: Ajax C-1 - SC Luzern

10.20 uur: Ajax C-1 - TSV Essingen

11.59 uur: Ajax C-1 - Bayer Leverkusen

Zondag 25 februari:

09.00 uur: Tussenronde

13.49 uur: Kwartfinales

15.47 uur: Halve Finales

17.30 uur: Finale

Deelnemers o.a.: Borussia Dortmund, VfB Stuttgart, FC Köln, FC Kaiserslautern, Old Boys Basel, Fenerbahce, Marzki Poznan, Bayern München, Eintracht Frankfurt, FC Nürnberg;

Zaterdag 24 februari:

09.30 uur: OSV D-5 - Ajax E-2 veld 1

09.45 uur: ODIN ´59 D-1 - Ajax D-2 (vrs)

11.00 uur: Ajax E-1 - Kon. HFC D-1 veld 3

12.00 uur: Ajax A-2 - RKTVC 1 (vrs) veld 2

13.00 uur: Geel Wit C-1 - Ajax D-1 veld 1

14.30 uur: Ajax A-1 - Telstar A-1 veld 1

14.30 uur: Argon B-1 - Ajax B-2 (vrs)

12.00 uur: FC Volendam B-1 - Ajax B-1 Stadion

10.30 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 25 februari:

10.00 uur: Ajax C-2 - DWS C-1 veld 2

Disndag 27 februari:

18.30 uur: Ajax B-2 - EDO B-1 (vrs) veld 2/kgv

Woensdag 28 februari:

15.30 uur: Ajax E-1 - Fortuna S. o/10 (vrs) veld 3/kgv

16.45 uur: Ajax D-2 - Fortuna S. o/11 (vrs) veld 2/kgv

18.00 uur: Ajax D-1 - Fortuna S. o/12 (vrs) veld 3/kgv

UITSLAGEN

Ajax A-1 - FC Utrecht A-1 1-0

Ajax A-2 - Heracles A-1 6-1

Haarlem B-1 - Ajax B-1 0-5

Willem II B-1 - Ajax B-2 1-3

Ajax C-1 - FC Utrecht C-1 3-1

Ajax C-2 - Zandvoort C-1 6-0

VVA/Spartaan C-1 - Ajax D-1 2-6

Ajax D-2 - Ajax E-1 2-2

Ajax E-2 - RKAV Volendam D-7 5-2

Ajax B-2 - FC Volendam B-1 2-1 (vrs)

Ajax E-1 - Zeeburgia D-1 3-4 (vrs)

Ajax E-2 - Zeeburgia D-5 3-3 (vrs)

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst;

Argon: Sportpark Argon, Hoofdweg 85A, Mijdrecht, 0297-281886;

Geel Wit: Sportpark a.d. van Oosten de Bruijnstr. Te Haarlem, 023-5323400;

Odin ´59: Sportpark Assumburg, Hoflaan te Heemskerk, 0251-237026;

O.S.V.: Sportpark Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, A'dam Noord, 020-6311476;

FC Volendam: Stadion Veronica, Sportlaan, Volendam, 0299-363303 / 369400;

Waldhausen: Greuthalle te Aalen, 00.49.7361522241;

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL

zondag 25 februari

Ajax - F.C. Utrecht 14.30 uur, De ArenA te Amsterdam

maandag 26 februari

Ajax 2 - Rapid Boekarest (vr) 14.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

zaterdag 24 februari

S.D.C. Putten - Ajax zat 14.30 uur, sportp. Putter Eng te Putten.

Vertrek 12.30 uur, De Toekomst Tel: 0341-353497

zaterdag 24 februari

Ajax zat 2 is vrij voor de competitie

dinsdag 27 februari

Ajax zat 2 - Muiderberg (vr) 20.00 uur, De Toekomst veld 3/kgv

zaterdag 24 februari

Ajax zat 3 - Swift 2 12.30 uur, De Toekomst veld 3

zaterdag 24 februari

Ajax vet is vrij voor de competitie

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

C.S.W. - Ajax 0-2 Heerenveen 2 - Ajax 2 1-2

S.D.C.P 2 - Ajax 2 2-2 Fortuna S. - Ajax 0-3

Ajax 3 - Zuidvogels 2 0-4

Ajax vet - DCG vet 6-2