Weekbericht no. 28

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Dinsdag 27 februari:

18.30 uur: Ajax B-2 - EDO B-1 (vrs) veld 2/kgv

Woensdag 28 februari:

15.30 uur: Ajax E-1 - Fortuna S. o/10 (vrs) veld 3/kgv

16.45 uur: Ajax D-2 - Fortuna S. o/11 (vrs) veld 2/kgv

18.00 uur: Ajax D-1 - Fortuna S. o/12 (vrs) veld 3/kgv

Zaterdag 3 maart:

09.45 uur: Ajax E-2 - Omniworld D-2 veld 3

11.30 uur: Hoofddorp D-1 - Ajax E-1 (vrs)

12.30 uur: Ajax B-1 - Vitesse B-1 veld 2

11.30 uur: Haarlem C-1 - Ajax C-1 veld 4

09.45 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: SC Heerenveen A-1 - Ajax A-1

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: Haarlem A-1 - Ajax A-2

12.45 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 4 maart:

10.00 uur: Ajax D-1 - Hoofddorp C-1 veld 3

10.00 uur: Kon. HFC C-1 - Ajax C-2 veld 3

12.00 uur: Ajax B-2 - Sparta R. B-1 veld 1

MINITOERNOOI VOOR D-JUNIOREN SC HEERENVEEN

08.00 uur: Vertrek Ajax D-2 vanaf de Toekomst per bus

10.30 uur: GRC D-1 - vv Heerenveen D-1

11.15 uur: Ajax D-2 - Feijenoord D-2

12.45 uur: vv Heerenveen D-1 - Ajax D-2

14.15 uur: Ajax D-2 - GRC D-1

Woensdag 7 maart: TOP-4 toernooi G.B.A. voor D-1 en D-2 junioren

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

15.00 uur: G.B.A. o/11 - Ajax D-2 veld E

15.40 uur: G.B.A. o/12 - Ajax D-1 veld E

16.20 uur: Ajax D-2 - Genk o/11 veld F

17.00 uur: Ajax D-1 - Genk o/12 veld F

17.40 uur: Ajax D-2 - Anderlecht o/11 veld F

18.20 uur: Ajax D-1 - Anderlecht o/12 veld F

Districtstoernooi KNVB o/12 op DE TOEKOMST

Woensdag 7 maart:

Deelnemers: District West-I, West-II, West-III, West-IV en Midden;

Aanvang: 10.00 uur

Einde: 16.30 uur

UITSLAGEN

Ajax A-1 - Telstar A-1 4-2

FC Volendam B-1 - Ajax B-1 afgelast

Ajax C-2 - DWS C_1 afgelast

Geel Wit C-1 - Ajax D-1 1-2

Ajax E-1 - Kon. HFC D-1 afgelast

OSV D-5 - Ajax E-2 afgelast

Ajax A-2 - RKTVC-1 afgelast (vr)

Ajax B-1 - Hollandia A-1 4-1 (vr)

Argon B-1 - Ajax B-2 0-2 (vr)

Ajax C-1 - Am. Clubteam o/15 4-2 (vr)

Ajax C-1 / toernooi Waldhausen uitgeschakeld in tussenronde

Ajax D-1 - VVSB C-1 4-0 (vr)

Odin ´59 D-1 - Ajax D-2 0-9 (vr)

Ajax E-1 - Zuidvogels D-1 10-1 (vr)

Ajax E-2 - Zuidvogels E-1 7-1 (vr)

N.B.: De start van het nieuwe seizoen staat in de ‘Brochure Jeugdopleiding´ foutief vermeld.

De selecties hervatten hun trainingen als volgt:

A1: 26 juli B1: 30 juli C1: 2 augustus D1: 6 augustus E en F: 6 augustus

A2: 26 juli B2: 30 juli C1: 6 augustus D2: 6 augustus

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst;

G.B.A.: Terrein Rozemaai te Ekeren;

Haarlem: Sportweg 8, Haarlem Noord, 023-5271120/5252233;

SC Heerenveen: Spp. Skoatterwald, Verl. C. v. Marnixlaan 1, Oranjewoud, 0513-631360;

Kon. HFC: Emauslaan 2, Haarlem, 023-5287085;

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL

zondag 4 maart

R.B.C. - Ajax 17.15 uur, Vast & Goedstadion te Roosendaal

maandag 5 maart

Fortuna S. 2 - Ajax 2 18.30 uur, Sportpark Suëstra te Sittard

AMATEURVOETBAL

zaterdag 3 maart

Ajax zat - Marken 14.30 uur, De Toekomst. veld 1

dinsdag 27 februari

Ajax zat 2 - Muiderberg (vr) 20.00 uur, De Toekomst veld 3 / kgv

zaterdag 3 maart

Ajax zat 2 - Zwaluwen ´30 12.30 uur, De Toekomst veld 3

zaterdag 3 maart

Z.O.B. 2 - Ajax zat 3 12.15 uur, terr. a/d J.J. Grootlaan te Zuid-

Vertrek 10.30 uur, De Toekomst. oostbeemster. Tel: 0299-430569.

zaterdag 3 maart

Ajax vet - S.C.W. vet 14.30 uur, De Toekomst veld 3

Scheidsrechter: mw. G.H. Krijtenburg.

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

S.D.C.P. - Ajax afg Ajax 2 - Vitesse 2 4-2

Ajax 3 - Swift 2 afg Ajax - F.C. Utrecht 2-0

Ajax 3 - E.D.O. 2 1-5