Weekbericht no. 29

WEEKBERICHT NR. 29

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Dinsdag 6 maart:

15.00 uur: Ajax B-1 (res) - Ajax A-2 veld 2

Woensdag 7 maart: TOP-4 toernooi G.B.A. voor D-1 en D-2 junioren

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

15.00 uur: G.B.A. o/11 - Ajax D-2 veld E

15.40 uur: G.B.A. o/12 - Ajax D-1 veld E

16.20 uur: Ajax D-2 - Genk o/11 veld F

17.00 uur: Ajax D-1 - Genk o/12 veld F

17.40 uur: Ajax D-2 - Anderlecht o/11 veld F

18.20 uur: Ajax D-1 - Anderlecht o/12 veld F

Woensdag 7 maart: Districtstoernooi KNVB o/12 op DE TOEKOMST

Deelnemers: District West-I, West-II, West-III, West-IV en Midden;

Aanvang: 10.00 uur

Einde: 16.30 uur

Zaterdag 10 maart:

09.45 uur: Ajax E-2 (res) - Hoofddorp D-11 veld 2

11.00 uur: Bijlmer D-1 - Ajax D-2 veld 2

11.00 uur: Ajax E-1 - AS ´80 D-1 veld 3

12.00 uur: DCO C-1 - Ajax C-2 veld 1

12.30 uur: Ajax B-1 (res) - FC Twente B-1 veld 2

12.30 uur: Stormvogels C-1 - Ajax C-1 veld 1

10.45 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: Ajax A-1 - Vitesse A-1 veld 1

14.30 uur: FC Zwolle A-1 - Ajax A-2

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 11 maart:

10.00 uur: Ajax D-1 - Fortius C-2 veld 2

12.00 uur: FC Den Bosch B-1 - Ajax B-2

09.30 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Woensdag 14 maart:

18.00 uur: Ajax D-1 - KNVB West II o/12 veld 3

Donderdag 15 maart:

18.00 uur: Ajax B-2 - KNVB o/14 veld 2

UITSLAGEN

SC Heerenveen A-1 - Ajax A-1 0-5

Haarlem A-1 - Ajax A-2 1-2

Ajax B-1 - Vitesse B-1 5-3

Ajax B-2 - Sparta R. B-1 4-1

Haarlem C-1 - Ajax C-1 1-2

Kon. HFC C-1 - Ajax C-2 1-2

Ajax D-1 - Hoofddorp C-1 2-1

Ajax E-2 - Omniworld D-1 0-0

Ajax B-2 - EDO B-1 11- 0 (vr)

Ajax D-1 - Fortuna S. o/12 17-0 (vr)

Ajax D-2 - Fortuna S. o/11 2-1 (vr)

Ajax D-2 - Feijenoord D-2 0-0 (vr)

Ajax D-2 - GRC D-1 0-0 (vr)

Ajax D-2 - Heerenveen D-1 3-1 (vr)

Ajax E-1 - Fortuna S. o/10 6-1 (vr)

Hoofddorp D-1 - Ajax E-1 2-1 (vr)

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst;

AS ‘80: Sportpark Klein Brandt, Eilandendreef, Almere Stad, 036-5331335;

SV Bijlmer: Sportpark De Toekomst, Borchlandweg 6-16, 020-6966365;

D.C.O.: Tennispark 2 (Schalkwijk) te Haarlem, 023-5366432/5361266;

FC Den Bosch: Sportpark O.V.H., Jan Sluyterstraat, Den Bosch, 073-6890750/6890990;

G.B.A.: Terrein Rozemaai te Ekeren, België;

Stormvogels: Sportpark Zeewijk, Zuiderkruisstraat 72, IJmuiden West,

0255-511672;

FC Zwolle: Oosterenk Stadion, Ceintuurbaan, te Zwolle, 038-4534948;

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL

zondag 11 maart

F.C. Groningen - Ajax 17.15 uur, Oosterparkstadion te Groningen

maandag 12 maart

Ajax 2 - N.A.C. 2 18.30 uur, de Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

zaterdag 10 maart

Ajax zat - Amstelveen 14.30 uur, De Toekomst. veld 1

RESERVETENUES

zaterdag 10 maart

Ajax zat 2 - Amstelveen 2 12.30 uur, De Toekomst veld 3

RESERVETENUES

zaterdag 10 maart

V & V 2 - Ajax zat 3 12.00 uur, sportpark Ookmeer te A´dam W.

Eigen vervoer Tel: 020 - 6138335

zaterdag 10 maart

Xanthos vet. - Ajax vet 14.00 uur, sportpark Middenmeer a/d

Eigen vervoer Kruislaan. Tel: 020 - 6947641

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

Ajax - Marken 2-1 Ajax 2 - Rapid Boekarest 0-0

Ajax 2 - Zwaluwen ´30 2 2-1 R.B.C. - Ajax 1-3

Z.O.B. 2 - Ajax 3 3-3

Ajax vet. - SCW vet. 1-1