Weekbericht no.14

WEEKBERICHT NR. 14

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Woensdag 1 november:

16.00 uur: Ajax E-1 - FC Abcoude D-3 veld 3/kgv

17.30 uur: Ajax E-2 - Zeewolde E-1 veld 3/kgv

Zaterdag 4 november:

10.00 uur: Ajax D-2 - Abcoude D-1 veld 3

11.00 uur: Abcoude D-9 - Ajax E-2 veld 1

12.00 uur: Ajax A-2 - Go Ahead Eagles A-1 veld 2

13.15 uur: Pancratius D-1 - Ajax E-1 veld 2

14.30 uur: Ajax A-1 - FC Volendam A-1 veld 1

12.00 uur: EDO C-1 - Ajax D-1 veld 1

10.15 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: Go Ahead Eagles B-1 - Ajax B-1

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: NAC B-1 - Ajax B-2

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 5 november:

10.00 uur: Ajax C-2 - Legmeervogels C-1 veld 2

12.00 uur: Ajax C-1 - Neerlandia/SLTO C-1 veld 2

TOP-3 TOERNOOI VOOR E-JUNIOREN BIJ PSV

08.30 uur: Vertrek Ajax E-1 en E-2 vanaf de Toekomst per bus

11.00 uur: Ajax E-2 - Feyenoord E-2 veld 3

11.40 uur: Ajax E-1 - Feyenoord E-1 veld 3

12.20 uur: Ajax E-2 - PSV E-2 veld 2

13.00 uur: Ajax E-1 - PSV E-1 veld 2

13.40 uur: Bayer Leverkusen E-2 - Ajax E-2 veld 3

14.20 uur: Bayer Leverkusen E-1 - Ajax E-1 veld 3

Dinsdag 7 november:

19.00 uur: Ajax C-1 - Sportlust B-1 veld 2/kgv

???? uur: Roda JC A-1 - Ajax A-2 (beker) **

Woensdag 8 november:

17.00 uur: Ajax D-2 - S.V.W. ’27 D-1 veld 3/kgv

18.30 uur: Ajax D-1 - Abcoude C-2 veld 3/kgv

19.30 uur: Ajax A-1 (res) - FC Utrecht A-1 (beker) veld 1

????? uur: Roda JC A-1 - Ajax A-2 (beker) **

** In overleg met de Studiebegeleidingscommissie en Roda JC zullen de definitieve datum en het aanvangstijdstip worden vastgesteld.

UITSLAGEN

FC Twente A-1 - Ajax A-1 3-2

Elinkwijk A-1 - Ajax A-2 0-2

Ajax B-1 - Heerenveen B-1 5-2

Ajax B-2 - PSV B-1 1-5

FC Volendam C-1 - Ajax C-1 1-6

FC Abcoude C-2 - Ajax C-2 afgelast

Ajax D-1 - Velsen C-1 5-5

Almere D-1 - Ajax D-2 2-6

Ajax E-1 - DWS D-2 8-2

Ajax E-2 - AFC D-10 2-2

Ajax C-1 / Tournooi Bon Boys 1e plaats

Ajax C-2 - Volendam A.V. 5-2 (vr)

Ajax E-1 - Volendam D-2 8-0 (vr)

Ajax E-2 - Volendam D-8 5-1 (vr)

Ajax D-1 - RWDM D-1 1-1 Top-3

PSV D-1 - Ajax D-1 0-0 Top-3

Feyenoord D-1 - Ajax D-1 1-0 Top-3

Ajax D-2 - RWDM D-2 4-0 Top-3

PSV D-2 - Ajax D-2 1-3 Top-3

Feyenoord D-2 - Ajax D-2 1-1 Top-3

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst

FC Abcoude: Sportpark Hollandse Kade, Nwe Amsterdamseweg, Abcoude, 0294-283984;

E.D.O.: Noordersportpark, Jan Gerritszlaan, Haarlem Noord, 023-5255675;

G.A. Eagles: Sportcomplex Rielerenk, Rielerweg, Deventer, 0570-622755;

NAC: Fujifilm Stadion, Stadionstraat 5, Breda, 076-5212464;

Pancratius: Sportpark a.d. Wijnmalenstraat, Badhoevedorp, 020-6593507;

P.S.V.: Sportpark De Herdgang, Oirschotsedijk 14, Eindhoven, 040-2517370 / 2526309;

Roda JC:

AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL

zondag 5 november

Willem II – Ajax 17.15 uur, stadion a/d Goirleseweg te Tilburg

Amstelcup donderdag 2 november

Ajax 2 – Cambuur 2 18.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

zaterdag 4 november

Lelystad – Ajax zat.1 14.30 uur, sportp. Langezand te Lelystad

Vertrek 12.30 uur, De Toekomst Tel: 0320-232381/222047

RESERVETENUES

zaterdag 4 november

Sparta N. 2 – Ajax zat. 2 14.30 uur, sportp. Ebbenhorst te Nijkerk

Vertrek 12.30 uur, De Toekomst Tel: 033- 2452937

zaterdag 4 november

Ajax zat. 3 – Marken 2 12.30 uur, De Toekomst veld 3

zaterdag 4 november

Ajax vet. – H.B.O.K. vet. 14.30 uur. De Toekomst veld 3

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL

Ajax – Zwaluwen ‘30 0-2

Ajax 2 – G.V.V.V. 2 4-1

Kennemerland 2 – Ajax 3 afg

Kadoelen vet. – Ajax vet. 3-5

BETAALD VOETBAL

Ajax 2 – Sparta 2 2-1

Lausanne Sports – Ajax 1-0

P.S.V. – Ajax 1-1