WEEKBERICHT NR. 10

 

AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Woensdag 4 oktober: 17.15 uur: Ajax D-2 (res) - Hoofddorp D-1 veld 3

18.30 uur: Ajax D-1 - FC Lisse C-1 veld 2

19.00 uur: Ajax C-1 - Concordia B-1 veld 3

Donderdag 5 oktober: Geen trainingen voor alle jeugdselecties van Ajax i.v.m. de opening van het complex van Germinal Beerschot Antwerpen.

Zaterdag 7 oktober:

11.00 uur: Ajax E-1 (res) - VVA / Spartaan D-1 veld 3

12.30 uur: Ajax B-1 - Haarlem B-1 veld 2

10.30 uur: EDO D-1 - Ajax D-2 veld 3

08.45 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

11.00 uur: FC Utrecht C-1 - Ajax C-1

09.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: SC Feyenoord A-1 - Ajax A-1

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: Heracles A-1 - Ajax A-2

11.15 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 8 oktober:

10.00 uur: Ajax D-1 (res) - VVA / Spartaan C-1 veld 2

12.00 uur: Ajax B-2 (res) - Willem II B-1 veld 1

14.00 uur: Blauw Wit C-1 - Ajax C-2 veld 2

Woensdag 11 oktober:

17.00 uur: Ajax D-1 - SC Heerenveen D-1 veld 3

17.00 uur: Ajax D-2 - FC Lisse D-1 veld 2

UITSLAGEN

Ajax A-1 - Willem II A-1 uitgesteld

Ajax A-2 - Emmen A-1 4-3

Telstar B-1 - Ajax B-1 uitgesteld

FC Utrecht B-1 - Ajax B-2 2-0

Ajax C-1 - SC Voorland C-1 15-0

Ajax C-2 - Waterwijk C-1 5-0

Turkiyemspor C-1 - Ajax D-1 2-8

Ajax D-2 - Kon. HFC D-1 7-1

Roda ’23 D-1 - Ajax E-1 1-5

Omniworld D-2 - Ajax E-2 3-2

Ajax E-1 - Haarlem D-1 9-1

Ajax E-2 - SC Voorland D-5 11-0

TERREINLIGGINGEN

Blauw Wit: Sportpark Sloten, Sloterweg 1045, 020-6171944;

E.D.O.: Noordersportpark, Jan Gerritszlaan, Haarlem Noord, 023-5255675;

SC Feyenoord: Sportpark Varkenoord, Olympiaweg, Rotterdam, 010-2916970;

Heracles: Sportpark de Riet, Rietstraat 222-A te Almelo, 0546-813554;

FC Utrecht: Sportcomplex Zoudenbalch, Koningsweg (ODIN), achter stadion Galgenwaard, Utrecht, 030-2510147;

AFC AJAX SENIOREN 2000-01 BETAALD VOETBAL

zondag 8 oktober

Geen competitievoetbal i.v.m. interlandwedstrijden tegen Cyprus en Portugal.

Amstelcup maandag 9 oktober

Ajax 2 – Volendam 2 18.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

zaterdag 7 oktober

Ajax zat.1 – C.S.W. 14.30 uur, De Toekomst veld 1

zaterdag 7 oktober

Ajax zat. 2 – S.D.C.P. 2 12.30 uur, De Toekomst veld 1

zaterdag 7 oktober

Zuidvogels 2 – Ajax zat. 3 12.00 uur, sportpark Wolfskamer te

Vertrek 10.15 uur, De Toekomst Huizen. Tel: 035-5252833

zaterdag 7 oktober

D.C.G. vet. - Ajax vet. 12.45 uur, sportpark Ookmeer te

Eigen vervoer Amsterdam. Tel: 020-6139209

UITSLAGEN

ZATERDAGVOETBAL BETAALD VOETBAL

DVS ’33 – Ajax 1-1 Ajax – KAA Gent 3-0

DVS ’33 2 – Ajax 2 3-1 Vitesse 2 – Ajax 2 6-2

Ajax 3 – ZCFC 2 2-0 Ajax 2 – Fortuna S. 2 uitg.

Ajax vet. – RKAV vet 4-4