WEEKBERICHT NR. 22 AFC AJAX OPLEIDINGEN 2000-01

Dinsdag 16 januari:

16.45 uur: Ajax A-1 - HBS o/23 veld 1/kgv

Woensdag 17 januari:

17.00 uur: Ajax D-2 - Alphense Boys D-1 (vr) veld 3/kgv

18.30 uur: Ajax D-1 - Hoofddorp C-1 (comp) veld 2

19.30 uur: Zandvoort C-1 - Ajax C-2 (comp) INTERNATIONAAL TOERNOOI JSG AARBERGEN VOOR AJAX D1

Vrijdag 19 januari:

12.30 uur: Ajax D-1 aanwezig op de Toekomst; vertrek 13.00 uur

Zaterdag 20 januari:

09.24 uur: Ajax D-1 Mainz

11.00 uur: Wehen Ajax D-1

12.36 uur: Ajax D-1 Schalke '04

15.00 uur: Ajax D-1 Kaiserslautern

16.30 uur: Aanvang tussenronde

Zondag 21 januari:

08.00 uur: Vervolg tussenronde

13.00 uur: Kwartfinales

14.30 uur: Halve Finales

15.15 uur: Finale

Groep-1: Aarbergen -Hertha BSC -Vfl Bochum -Bayer L. -Fortuna S.

Groep-2: Biebrich '02 -Werder Bremen -Eintracht Frankfurt -FC Köln -NAC

Groep-3: Eisbachtal -Bor. Dortmund -Borussia MG -Tennis berlin -Austria Salzb. INTERNATIONAAL ZAALVOETBALTOERNOOI SC GREVEN '09 VOOR AJAX E1

Vrijdag 19 januari:

15.30 uur: Ajax E-1 aanwezig op de Toekomst; vertrek 16.00 uur

Zaterdag 20 januari:

10.28 uur: Ajax E-1 Winnaar voortoernooi

12.30 uur: Ajax E-1 Hannover '96

14.22 uur: Werder Br. ;Ajax E-1

16.36 uur: Start Tussenronde

Zondag 21 januari:

08.30 uur: Vervolg Tussenronde

13.00 uur: Plaatsingswedstrijden

14.38 uur: Finale

Groep-A: FC Bayern M. -BSV Kickers Emden -Borussia MG -Bor. Dortmund

Groep-C: FC Schalke '04 -TSV Havlese -Chemnitzer FC -Vfl Bochum

Groep-D: Vfl Wolfsburg -sc Greven '09 -FSV Mainz '05 -FC Energie Cottbus

Zaterdag 20 januari:

09.45 uur: Ajax E-2 Omniworld D-2 ;veld 3

Zaterdag 20 januari (vervolg):

12.30 uur: Ajax B-1 - Vitesse B-1 veld 2

11.30 uur: Haarlem C-1 - Ajax C-1 ;veld 1

09.45 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: SC Heerenveen A-1 Ajax A-1

12.00 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

14.30 uur: Haarlem A-1 Ajax A-2

12.45 uur: Vertrek vanaf de Toekomst per bus

Zondag 21 januari:

10.00 uur: Kon. HFC Ajax C-2

12.00 uur: Ajax B-2 Sparta R. B-1 veld 1

Maandag 22 januari:

18.45 uur: DCG D-1 Ajax E-1 (comp) kunstgras

Dinsdag 23 januari:

18.00 uur: Ajax A-1 Vitesse A-1 (comp) veld 1

Woensdag 24 januari:

18.30 uur: Ajax D-1 Alphense Boys C-1 (vr) veld 3 / kgv UITSLAGEN

Telstar A-1 - Ajax A-1 2-6

AZ C-1 Ajax C-1 1-4

Ajax C-2 KBV C-1 afgelast

Ajax C-2 Abcoude C-2 5-0

Omniworld C-2 Ajax D-1 afgelast

Ajax D-1 Diemen C-1 10-0 (vr)

Ajax D-2 DCG D-1 4-0 (vr)

Ajax E-1 DCG D-1 3-0

Ajax E-1 Almere D-1 afgelast

Ajax E-2 OSV D-5 6-0 (vr)

Ajax A-2 SC Feijenoord A-2 3-3 (vr)

TERREINLIGGINGEN

AFC Ajax: De Toekomst,

JSC Aarbergen: Sporthalle in Aarbergen-Michelbach (D);

D.C.G.: Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, Osdorp, 020-6139209;

SC Greven: Rönne Sporthalle te Greven (D), 0049 2571 52203;

Haarlem: Sportweg 8, Haarlem Noord, 023-5271120/5252233;

SC Heerenveen: Spp.Skoatterwald, Verl. C. v. Marnixlaan 1, Oranjewoud, 0513-631360;

Kon. HFC: Emauslaan 2, Haarlem, 023-5287085;

Zandvoort: Sportpark Duintjesveldweg 7 te Zandvoort, 023-5714134; WEEKBERICHT NR. 22 AFC AJAX SENIOREN 2000-01

BETAALD VOETBAL 12 -20 januari 2001 Ajax trainingskamp in Qatar vrijdag 19 januari Qatar nat. XI - Ajax maandag 22 januari Ajax 2 -Bayer Leverkusen 2 18.30 uur, De Toekomst veld 1

AMATEURVOETBAL

maandag 15 januari Ajax zat 1 -De Beursbengels (vr) 19.30 uur, De Toekomst veld/kgv RESERVETENUES zaterdag 20 januari Ajax zat.1 -Marken 14.30 uur, De Toekomst veld 1 RESERVETENUES dinsdag 16 januari Ajax zat 2 -F.C. Lisse 2 (vr) 19.30 uur, De Toekomst veld/kgv zaterdag 20 januari Ajax 2 -Zwaluwen '30 2 12.30 uur, De Toekomst veld 3 zaterdag 20 januari Z.O.B. 2 -Ajax 3 12.15 uur, terr. a/d J.J. Grootlaan te Zuid- Vertrek 10.30 uur, De Toekomst oostbeemster. Tel: 0299-430569 zaterdag 20 januari Ajax vet. -S.C.W. vet. 14.30 uur, De Toekomst veld 3 Scheidsrechter: Mw.G.H. Krijtenburg  

UITSLAGEN ZATERDAGVOETBAL S.D.C.P. - Ajax afg S.V. Eemnes -Ajax 2-5 Ajax vet. - Sloterpark 2-3 Attentie !!! Tot het eind van de maand januari treedt als elftalleider van de veteranen op: de heer A.R. Been sr., Acaciastede 18, 1112 EX Diemen, tel: 020-6993008.