Menu
Ajax veroordeelt wangedrag

Ajax veroordeelt wangedrag

Gisteren had een fantastische dag moeten worden voor onze club en al onze supporters. Helaas heeft een groep meegereisde fans gemeend dit voetbalfeest te moeten verzieken. Met verwerpelijk gedrag hebben zij onze club in diskrediet gebracht. Wij als directie schamen ons oprecht voor deze mensen, die zich supporters van onze club wanen.

Wij hebben vandaag schriftelijk onze excuses gemaakt aan de KNVB als organiserende partij. Ook maakten wij excuses aan stadion de Kuip waar wij te gast waren. Wij hebben PEC Zwolle nogmaals gefeliciteerd als winnaar van de finale en veel plezier gewenst bij hun festiviteiten.
Inmiddels is Ajax een diepgaand onderzoek gestart naar de gang van zaken. De gemeente Amsterdam heeft ons uitgenodigd op de kortst mogelijke termijn in overleg te gaan, waarbij eveneens de politie en het Openbaar Ministerie aanwezig zullen zijn. Ook gaan wij in overleg met de KNVB en de supportersvereniging(en). Wij zullen met passende maatregelen komen.

Directie AFC Ajax