Menu
Interlandbreak: Welke Ajacied komt wanneer in actie?

Interlandbreak: Welke Ajacied komt wanneer in actie?

De interlandbreak is begonnen. Het Nederlands elftal neemt het met 4 Ajacieden in de selectie op tegen Wit-Rusland en Duitsland (EK-kwalificatie). Ook staat Nico Tagliafico tegenover Noussair Mazraoui en Hakim Ziyech in het oefenduel Argentinië – Marokko en zit David Neres voor het eerst bij de Braziliaanse selectie. Bekijk hieronder welke Ajacied wanneer in actie komt!

Nederland 🇳🇱
Matthijs de Ligt, Daley Blind, Frenkie de Jong en Donny van de Beek

Nederland – Wit Rusland | Donderdag 21 maart, 20:45 uur (EK-kwal.)
Nederland – Duitsland | Zondag 24 maart, 20:45 uur (EK-kwal.)

Argentinië 🇦🇷
Nico Tagliafico

Argentinië – Venezuela | Vrijdag 22 maart, 21:00 uur (Vr.)
Marokko – Argentinië | Dinsdag 26 maart, 21:00 uur (Vr.)

Brazilië 🇧🇷
David Neres

Brazilië – Panama | Zaterdag 23 maart, 18:00 uur (Vr.)
Tsjechië – Brazilië | Dinsdag 26 maart, 20:45 uur (Vr.)

Burkina Faso 🇧🇫
Lassina Traoré

Burkina Faso – Mauritanië | Vrijdag 22 maart, 18:00 uur (Afrika Cup-kwalificatie)

Denemarken 🇩🇰
Lasse Schöne en Kasper Dolberg

Kosovo – Denemarken | Donderdag 21 maart, 19:00 uur (oefenwedstrijd)
Zwitserland – Denemarken | Dinsdag 26 maart, 20:45 uur (EK-kwalificatie)

Kameroen 🇨🇲
Andre Onana

Kameroen – Comoren | Zaterdag 23 maart, 16:00 uur (Afrika Cup-kwalificatie)

Marokko 🇲🇦
Hakim Ziyech en Noussair Mazraoui

Malawi – Marokko | Vrijdag 22 maart, 14:00 uur (Afrika Cup-kwalificatie)
Marokko - Argentinië | Dinsdag 26 maart, 21:00 uur (Vr.)

Servië 🇷🇸
Dusan Tadic

Duitsland – Servië | Woensdag 20 maart, 20:45 uur (Vr.)
Portugal – Servië | Maandag 25 maart, 20:45 uur (EK-kwalificatie)

Jong Oranje 🇳🇱
Dani de Wit en Perr Schuurs

Jong Oranje – USA | Zondag 24 maart, 17:00 uur (oefenwedstrijd)

Nederland O20 🇳🇱
Ché Nunnely, Navajo Bakboord en Noa Lang

Nederland O20 – Mexico | Vrijdag 22 maart, 19:00 uur (Vr.)
Tsjechië – Nederland O20 | Maandag 25 maart, 17:00 uur (Vr.)

Nederland O19 🇳🇱
Jurgen Ekkelenkamp, Mitchel Bakker, Ryan Gravenberch, Sven Botman en Jurriën Timber

Wales - Nederland O19 | Woensdag 20 maart, 19:00 uur (EK-kwalificatie)
Nederland O19 – Slovenië | Zaterdag 23 maart, 16:00 uur (EK-kwalificatie)
Nederland O19 – Spanje | Dinsdag 26 maart, 19:00 uur (EK-kwalificatie)

Nederland O18 🇳🇱
Daan Reiziger, Enric Llansana, Liam van Gelderen, Nordin Musampa, Quinten Timber en Terrence Douglas

Nederland O18 – Italië | Vrijdag 22 maart, 19:00 uur (Vr.)

Nederland O17 🇳🇱
Anass Salah-Eddine, Calvin Raatsie, Devyne Rensch, Kenneth Taylor, Naci Ünüvar, Neraysho Kasanwirjo en Sontje Hansen

Nederland O17 – Noord-Ierland | Woensdag 20 maart, 19:00 uur (EK-kwalificatie)
Nederland O17 – Israël | Zaterdag 23 maart, 16:00 uur (EK-kwalificatie)
Tsjechië O17 – Nederland | Dinsdag 26 maart, 19:00 (EK-kwalificatie)

Denemarken O19 🇩🇰
Victor Jensen

Griekenland – Denemarken O19 | Woensdag 20 maart, 17:30 uur (EK-kwalificatie)
Tsjechië – Denemarken O19 | Zaterdag 23 maart, 17:30 uur (EK-kwalificatie)
Denemarken O19 – Engeland | Dinsdag 26 maart, 15:00 uur (EK-kwalificatie)

Duitsland O19 🇩🇪
Nicolas Kühn

Duitsland O19 – Kroatië | Woensdag 20 maart, 15:30 uur (EK-kwalificatie)
Duitsland O19 – Noorwegen| Zaterdag 23 maart, 11:00 uur (EK-kwalificatie)
Duitsland O19 – Hongarije | Dinsdag 26 maart, 14:00 uur (EK-kwalificatie)

Kroatië O19 🇭🇷
Dominik Kotarski

Duitsland O19 - Kroatië O19 | Woensdag 20 maart, 15:30 uur (EK-kwalificatie)
Kroatië O19 – Hongarije | Zaterdag 23 maart, 17:00 uur (EK-kwalificatie)
Kroatië 019 – Noorwegen | Dinsdag 26 maart, 14:00 uur (EK-kwalificatie)

Denemarken O21 🇩🇰
Rasmus Kristensen

Denemarken 021 – Belgie | Woensdag 20 maart, 18:30 uur (Vr.)
Frankrijk – Denemarken O21 | Zondag 24 maart, 21:00 uur (Vr.)

USA O21 🇺🇸
Sergiño Dest

USA O21 – Frankrijk | Zaterdag 23 maart, 15:00 uur (Vr.)
USA O21 – Japan | Maandag 25 maart, 12:00 uur (Vr.)

Lees ook: Koeman selecteert 4 Ajacieden voor Oranje

Tekst: Ajax.nl
Beeld: Ajax.nl/Jasper Ruhé