Menu
Interlands: Welke Ajacieden komen in actie?

Interlands: Welke Ajacieden komen in actie?

Het Nederlands elftal neemt deze week met 4 Ajacieden in de selectie afscheid van Wesley Sneijder en start de campagne in de UEFA Nations League. Marokko en Kameroen spelen voor een ticket op de Afrika Cup en Carel Eiting wil met Jong Oranje de laatste kans pakken voor het EK. In dit overzicht zie je welke Ajacied wanneer in actie komt voor zijn land.

Oranje start een belangrijke periode richting het EK van 2020. Na een oefenduel met Peru volgt enkele dagen later de 1e wedstrijd in de UEFA Nations League in Parijs tegen Frankrijk. Frenkie de Jong maakt tevens zijn debuut in de selectie van het grote Oranje.

Ook voor de andere Europese spelers van Ajax breekt een belangrijke periode aan. Met de invoering van de Nations League is er een extra mogelijkheid om zich te plaatsen voor het EK 2020. Noussair Mazraoui, Hakim Ziyech en Andre Onana maken zich met hun land op voor kwalificatiewedstrijden van de Afrika Cup.

First day ��

Een bericht gedeeld door Frenkie de Jong (@frenkiedejong) op

Nederlands elftal: Matthijs de Ligt, Donny van de Beek, Daley Blind en Frenkie de Jong
Nederland -  Peru (don. 6 sep. 20:45 uur, oefenduel)
Frankrijk -  Nederland (zon. 9 sep. 20:45 uur, UEFA Nations League)

Argentinië: Nico Tagliafico
Argentinië – Guatemala (vrij. 7 sep. 05:00 uur, oefenduel)
Colombia – Argentinië (maa. 11 sep. 02:00 uur, oefenduel)

Kameroen: Andre Onana
Comoren – Kameroen (zat. 8 sep. 14:00 uur, kwalificatie Afrika Cup)

Marokko: Noussair Mazraoui en Hakim Ziyech
Marokko Malawi (zat. 8 sep. 22:00 uur, kwalificatie Afrika Cup)

Denemarken: Lasse Schöne
Slowakije – Denemarken (woe. 5 sep. 20:45 uur, oefenduel) * Vanwege een conflict tussen de Deense voetbalbond en de Deense selectie is een nieuwe wedstrijdselectie voor het duel met Slowakije samengesteld
Denemarken Wales (zon. 9 sep. 18:00 uur, UEFA Nations League)

Servië: Dusan Tadic     
Litouwen – Servië (vrij. 7 sep. 20:45 uur, UEFA Nations League)
ServiëRoemenië (maa. 10 sep. 20:45 uur, UEFA Nations League)

Jong Oranje: Carel Eiting
Engeland – Jong Oranje (don. 6 sep. 20:45 uur, EK-kwalificatie)
Jong Oranje -  Schotland (din. 11 sep. 20:45 uur, EK-kwalificatie)

�� | Dit is de selectie van #JongOranje voor de cruciale EK-kwalificatieduels tegen Engeland en Schotland: https://t.co/75rp7A6iC7. pic.twitter.com/8R2vPB4fLT

— OnsOranje (@OnsOranje) 31 augustus 2018

Nederland O20: Dani de Wit, Kaj Sierhuis, Perr Schuurs en Che Nunnely.
Portugal 020 – Nederland O20: (don. 6 sep. 18:00 uur, achtlandentoernooi)
Nederland O20 – Engeland 020: (maa. 10 sep. 18:30 uur, achtlandentoernooi)

Nederland O19: Mitchel Bakker, Jurgen Ekkelenkamp, Jurriën Timber, Ryan Gravenberch en Sven Botman
Engeland O19 – Nederland O19 (woe. 5 sep. 16:00 uur, oefenduel)
Nederland O19 Tsjechië O19  (zat. 8 sep. 16:00 uur, oefenduel)

Noorwegen O21: Dennis Johnsen
Azerbeidzjan O21 – Noorwegen O21 (maa. 11 sept. 18:00, EK-kwalificatie)

Denemarken O21: Rasmus Kristensen
Denemarken O21 Finland 021 (vrij. 7 sept. 17:30, EK-kwalificatie)
Litouwen 021 – Denemarken O21 (din. 11 sept. 17:30, EK-kwalificatie)

Denemarken O19: Victor Jensen
Denemarken O19 -  Noorwegen (vrij. 7 sept. oefenduel)
Denemarken O19 – Zweden (zon. 10 sept. oefenduel)

Kroatie O19: Dominik Kotarski
Kroatië  O19 -  India (din. 4 sept. 17:00, EK-kwalificatie)
Kroatië O19 -  Frankrijk (don. 6 sept. 17:00, EK-kwalificatie)

Oostenrijk O21: Max Wöber
Oostenrijk O21 – Armenië 021 (don. 6 sept. 18:00, EK-kwalificatie)
Gibraltar O21 – Oostenrijk O21: (din. 11 sept. 20:00, EK-kwalificatie)

���� National Team next week ����

Een bericht gedeeld door Saku Ylätupa (@sakuylatupa) op

Finland O21: Saku Ylätupa
Denemarken – Finland O21 (vrij. 7 sept. 18:00, EK-kwalificatie)
Finland O21 Polen (din. 11 sept. 17:30, EK-kwalificatie)

Duitsland O19: Nicolas Kühn
Duitsland O19 -  Zwitserland O19 (vrij. 7 sept. 16:00, oefenduel)
Duitsland O19 -  Slowakije O19 (maa. 10 sept. 11:00, oefenduel)

Tekst en beeld: Ajax.nl