Menu
'Oefenduel met Duisburg goede graadmeter'

'Oefenduel met Duisburg goede graadmeter'

De Ajax Vrouwen spelen vrijdagavond hun laatste oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ploeg van trainer Ed Engelkes neemt het in eigen huis op tegen de vrouwen van Duisburg. Desiree van Lunteren blikt vooruit. ,,Het oefenduel met Duisburg zal uitwijzen of we er helemaal klaar voor zijn.’'

Mentaliteit
,,Het gaat op dit moment heel goed met ons team. We zitten in een stijgende lijn en proberen de dingen nu anders aan te pakken dan vorig seizoen. Natuurlijk is het wel wennen. De samenstelling van de ploeg is anders. Er zijn wat meiden vertrokken en er hebben zich ook wat nieuwe speelsters bij ons team aangesloten. Al met al kan ik zeggen dat de ploeg goed in elkaar steekt. En met de mentaliteit zit het ook goed.''

De #AjaxVrouwen spelen vrijdag op de Toekomst het laatste oefenduel van de voorbereiding tegen Duisburg. Aftrap 18:30 uur, toegang gratis!

— Ajax Vrouwen (@AjaxVrouwen) 25 augustus 2016

Graadmeter
,,Tijdens de afgelopen oefenduels hebben we goed voetbal laten zien. Het oefenduel met Duisburg wordt een goede graadmeter om te kijken waar we staan. Volgende week vrijdag (2 september, red.) spelen we ons eerste competitieduel met FC Twente. Het duel met Duisburg zal uitwijzen of we daar helemaal klaar voor zijn.’’

Teleurstelling wegpoetsen
,,Ik zit goed in m’n vel en ik kijk erg uit naar de start van dit seizoen. Het belangrijkste voor ons is uiteraard dat we kampioen worden en ook de beker pakken. De teleurstelling van vorig seizoen moeten we echt wegpoetsen met prijzen. Dat is het streven.’’

Het oefenduel Ajax Vrouwen - Duisburg begint vrijdagavond om 18:30 uur op sportcomplex de Toekomst. De toegang is gratis!

Tekst en foto: Ajax.nl