Social Scout: oud-Ajacieden terug op het veld

Social Scout: oud-Ajacieden terug op het veld

Veel oud-Ajacieden keerden deze week terug op het veld: Toby Alderweireld bijvoorbeeld, als basisspeler bij Tottenham Hotspur. Maar vooral ook Patrick Kluivert, Ronald de Boer en Frank de Boer voor de #MatchForSolidarity. Het gesprek tussen Andy van der Meijde en Urby Emanuelson in de auto leverde grappige beelden op.


In deze nieuwe rubriek op Ajax.nl gaan we op zoek naar de leukste posts op social media van (oud-)Ajacieden. Wat houdt ze bezig? Wat doen ze in hun vrije tijd? En hoe doen ze het op sportief gebied? Ajax.nl zet het voor jou op een rijtje!


Alleen maar gezelligheid met @andyvandermeijde7 in de auto.. Check het interview en maak kans op mijn voetbalschoenen ����

Een bericht gedeeld door Urby Emanuelson (@urby28) op

Urby Emanuelson: 17 jaar Ajacied 😄 Bij Andy van der Meijde in de 🚘

Not the result we wanted. Happy to enter the pitch, thanks all for the support ���� #COYS #THFC

Een bericht gedeeld door Toby Alderweireld (@tobyalderweireld) op

Toby Alderweireld, goed je weer op het veld te zien! ⚽️

#MatchForSolidarity in Geneva is going to be great! Looking forward to seeing everyone and raising money for charity! @uefa_official @uefa_foundation . After my professional career it feels good to do something back for the less priviliged ����❤️

Een bericht gedeeld door Patrick Kluivert (@patrickkluivert9) op

Good job, Patrick! 🙏

Looking forward to play with my brother @FdeBoerofficial in the #MatchForSolidarity in Geneva next weekend and raising money for a great cause!
Come and watch, bid in the charity auction and help raise money for charity!
Tickets and charity auction �� https://t.co/wjx91Q8gCw pic.twitter.com/LIVE609dX9

— Ronald de Boer (@FrankRonald1970) 17 april 2018

Ook de gebroeders De Boer zetten zich in voor #MatchForSolidarity ♥️

Beste Bas Dost, nu je toch hebt bedankt voor het Nederlands elftal, ben je bij ons van harte welkom. De ex-internationals kunnen wel wat verjonging gebruiken. Bij ons( en dat kan ik je verzekeren) krijg je wel een basisplek. #BasDost #oranje #oudjes @Sporting_CP #succes ����

— Ronald de Boer (@FrankRonald1970) 17 april 2018

Ronald de Boer wil nog een goede daad verrichten 😉

����

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

Ziyech met Onana The Boss 🤙

Good training today ⚽️�� with @harmgreving and happy with the nice weather ☀️����

Een bericht gedeeld door Vince Gino Dekker (@vincegino) op

Vince Gino Dekker geniet van de ☀️

22! ���� #birthday

Een bericht gedeeld door Inessa Kaagman (@inessakaagman) op

Genoten van je dag, Inessa? 🎂🎁

Wat is hier gebeurd? #mijnleven #is #een #soap #stillsmiling

Een bericht gedeeld door Merel Van Dongen (@merel23) op

O nee Merel, alles goed gekomen? 🛵

It is great training with this group in Doha. Lot of fun, and the girls are making progress! ⚽❤️ #worldcoaches #doha #proudcoach

Een bericht gedeeld door Anouk Hoogendijk (@anoukhoogendijk) op

Lots of fun in Doha ⚽️

Lees ook:
'Het zijn nu mooie weken'
Bekijk ook:
Happy Birthday Donny

Samenstelling: Ajax.nl