Menu
Wanneer komen alle internationals in actie? 

Wanneer komen alle internationals in actie? 

Het seizoen van Ajax is ten einde, maar we kunnen de komende maanden nog steeds volop van onze Ajacieden genieten. De internationals komen in mei, juni en juli in actie op verschillende toernooien zoals de UEFA Nations League, Copa América, Afrika Cup en EK-kwalificatie. Bekijk hieronder wie, wanneer en waar!

Nederland: Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong, Donny van de Beek en Daley Blind
Nederland – Engeland (donderdag 6 juni 2019, 20:45, UEFA Nations League)
Nederland - Portugal/Zwiterland (zondag 9 juni 2019, UEFA Nations League) 

Jong Oranje: Perr Schuurs, Noa Lang, Dani de Wit
Jong Nederland – Mexicaans olympische elftal (vrijdag 31 mei 2019, 20:00, oefeninterland)

Oranje Vrouwen O23: Caitlin Dijkstra, Lucie Akkerman, Vita van der Linden
Oranje Vrouwen 023 - Zweden O23 (dinsdag 28 mei, 18:00 uur, Nordic Tournament)
Noorwegen O23 - Oranje Vrouwen O23 (donderdag 30 mei 18:00 uur, Nordic Tournament)
Engeland 023 - Oranje Vrouwen O23 (zaterdag 1 juni, 17:00 uur, Nordic Tournament)

Oranje Vrouwen O19: Aukje van Seijst, Lisa Doorn, Gwyneth Hendriks, Jonna van de Velde, Kirsten van de Westeringh
Noorwegen O19 - Oranje O19 (dinsdag 16 juli, 17:00 uur, EK-eindronde)
Oranje O19 - Frankrijk O19 (vrijdag 19 juli, 17:00 uur, EK-eindronde)
Oranje O19 - Schotland O19 (maandag 22 juli, 19:15 uur, EK-eindronde)

Argentinië: Nico Tagliafico
Argentinië – Nicaragua (zaterdag 8 juni 2019, 02:00 uur, oefeninterland) 
Argentinië – Colombia (zondag 16 juni 2019, 00:00 uur, Copa América)
Argentinië – Paraguay (donderdag 20 juni 2019, 02:30 uur, Copa América)
Qatar – Argentinië (zondag 23 juni 2019, 21:00 uur, Copa América)

Dit bericht bekijken op Instagram

Siempre orgulloso de vestir la camiseta de mi país! #vamosargentina ������������@copaamerica

Een bericht gedeeld door Nicolas Tagliafico (@tagliafico3) op

Brazilië: David Neres
Brazilië – Qatar (donderdag 6 juni 2019, 02:30 uur, oefeninterland)
Brazilië – Honduras (zondag 9 juni 2019, 21:00 uur, oefeninterland)
Brazilië – Bolivia (zaterdag 15 juni 2019, 02:30 uur, Copa América)
Brazilië – Venezuela (woensdag 19 juni 2019, 02:30 uur, Copa América)
Peru - Brazilië (zaterdag 22 juni 2019, 21:00 uur, Copa América)

Denemarken: Lasse Schöne en Kasper Dolberg 
Denemarken – Ierland (vrijdag 7 juni 2019, 20:45 uur, EK-kwalificatie)
Denemarken – Georgië (maandag 10 juni, 20:45 uur, EK-kwalificatie) 

Denemarken O21: Rasmus Kristensen
Kroatië 021 – Denemarken 021 (woensdag 12 juni, 18:30 uur, EK O21)
Duitsland 021 – Denemarken O21 (maandag 17 juni, 21:00 uur, EK O21)
Denemarken 021 – Oostenrijk 021 (donderdag 20 juni, 18:30 uur, EK O21)
Denemarken 021 – Servië 021 (zondag 23 juni 2019, 21:00 uur, EK O21)

Kameroen: Andre Onana
Kameroen – Guinee-Bissau (dinsdag 25 juni 2019, 19:00 uur, Afrika Cup)
Kameroen – Ghana (zaterdag 29 juni 2019, 19:00 uur, Afrika Cup) 
Benin – Kameroen (dinsdag 2 juli 2019, 18:00 uur, Afrika Cup) 

Marokko: Hakim Ziyech en Noussair Mazraoui
Marokko – Namibië (zondag 23 juni 2019, 16:30 uur, Afrika Cup)
Marokko – Ivoorkust (vrijdag 28 juni 2019, 19:00 uur, Afrika Cup)
Zuid Afrika – Marokko (maandag 1 juli 2019, 18:00 uur, Afrika Cup) 

Dit bericht bekijken op Instagram

It’s almost time ������

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

Servië: Dusan Tadic
Oekraïne – Servië (vrijdag 7 juni 2019, 20:45 uur, EK-kwalificatie) 
Servië – Litouwen (maandag 10 juni 2019, 20:45 uur, EK-kwalificatie)

Verenigde Staten O20: Sergiño Dest
Verenigde Staten O20 - Nigeria O20 (maandag 27 mei 2019, 20:30 uur, WK O20)
Verenigde Staten O20 – Qatar O20 (Donderdag 30 mei 2019, 20:30 uur, WK O20) 

Zuid Afrika O20: Leo Thethani
Zuid Afrika O20 – Zuid Korea O20 (dinsdag 28 mei 2019, 20:30 uur, WK O20)
Zuid Afrika O20 – Portugal O20 (vrijdag 31 mei 2019, 20:30 uur, WK O20)

Lees ook: Mitchell van der Gaag trainer Jong Ajax
Bekijk ook:
The Class of 2019

Tekst: Ajax.nl
Beeld: Pro Shots