Menu
Win drie jaar lang gratis Europees voetbal

Win drie jaar lang gratis Europees voetbal

Jupiler & Ajax organiseren Roadtrip naar Glasgow

Ajax speelt op donderdag 26 november de belangrijke uitwedstrijd tegen Celtic FC. Een uitverkocht uitvak zal onze spelers aanmoedigen in de jacht op drie punten. Jupiler stelt zes extra plaatsen beschikbaar voor deze wedstrijd en is op zoek naar drie koppels die het verschil kunnen maken voor onze club.

Denk jij de man (of vrouw) te zijn die Ajax nodig heeft in Schotland? Doe dan mee aan de Jupiler Roadtrip. Kom liftend naar Schotland, krijg toegang tot Celtic Park en maak kans op drie jaar lang gratis Europees voetbal! Wat moet je hiervoor doen?

· Tag de vriend waarmee jij volgende week de Jupiler Roadtrip wil gaan doen
·  Laat in 1 zin weten waarom jullie de mannen zijn die wij zoeken
·       Word als één van de drie koppels geselecteerd door de Ajax selectie
·       Bereik Glasgow als eerste en win drie jaar lang gratis Europees voetbal *

Aanmelden voor de Jupiler Roadtrip kan tot woensdagavond 18 november 2015. De geselecteerde drie koppels zullen woensdagochtend 25 november starten in de Amsterdam Arena en zelf hun weg naar Glasgow moeten vinden. Toegang tot Celtic Park is gegarandeerd, maar alleen voor het snelste koppel ligt de hoofdprijs klaar; drie jaar lang gratis Europees voetbal. Haal dus de man in jezelf naar boven en strijd mee.

Voor meer informatie over de te winnen hoofdprijs en voorwaarden klik op onderstaande link:

Algemene actievoorwaarden (PDF 48kb )