Menu

Programma

UEFA Youth League

Woensdag 19 september Ajax O19 – AEK Athene 6-0
Dinsdag 02 oktober (14:00 uur): Bayern München – Ajax O19
Dinsdag 23 oktober (14:00 uur): Ajax O19 – Benfica
Woensdag 7 november (16:00 uur): Benfica – Ajax O19
Dinsdag 27 november (14:00 uur): AEK Athene – Ajax O19
Woensdag 12 december (14:00 uur): Ajax O19 – Bayern München

Datum
Aanv.
SW
Team thuis
Team uit
Informatie
Datum
25 sep
Aanv.
16:00
SW
C
Team thuis
Ajax AFC JO19-1
Team uit
PSV JO19-1
Informatie
hoofdveldH.J.M. (Eric) Sluijtman
Datum
25 sep
Aanv.
20:00
SW
?
Team thuis
Team uit
Abcoude
Informatie
Datum
26 sep
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO12-1
Team uit
AZ JO12-1
Informatie
Datum
26 sep
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO11-1
Team uit
AZ JO11-1
Informatie
Datum
26 sep
Aanv.
17:00
SW
?
Team thuis
Wooter Academy O9
Team uit
Ajax AFC JO9-1
Informatie
Datum
29 sep
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Ajax 5
Team uit
Hercules 5
Informatie
Datum
29 sep
Aanv.
15:00
SW
C
Team thuis
AZ JO19-1
Team uit
Ajax AFC JO19-1
Informatie
veld 1S.Y. (Sven) Weeda
Datum
2 okt
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO13-1
Team uit
SC Cambuur JO13-1
Informatie
Datum
3 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO12-1
Team uit
PSV JO12-1
Informatie
Datum
3 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO11-1
Team uit
PSV JO11-1
Informatie
Datum
3 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO10-1
Team uit
Vitesse JO10-1
Informatie
Datum
3 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO9-1
Team uit
SC Buitenveldert O10-1
Informatie
Datum
6 okt
Aanv.
10:00
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO9-1
Team uit
VVV Venlo JO10-1
Informatie
Datum
6 okt
Aanv.
14:30
SW
C
Team thuis
Ajax AFC JO19-1
Team uit
FC Groningen BV JO19-1
Informatie
hoofdveld
Datum
6 okt
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Concordia 5
Team uit
Informatie
Datum
9 okt
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO14-1
Team uit
Zeeburgia JO14-1
Informatie
Datum
10 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
PSV JO10-1
Team uit
Ajax AFC JO10-1
Informatie
Datum
10 okt
Aanv.
17:00
SW
?
Team thuis
Sparta JO12-1
Team uit
Ajax AFC JO12-1
Informatie
Datum
10 okt
Aanv.
17:00
SW
?
Team thuis
Sparta JO11-1
Team uit
Ajax AFC JO11-1
Informatie
Datum
13 okt
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
HVV 5
Informatie
Datum
20 okt
Aanv.
16:00
SW
C
Team thuis
Stichting Sparta Rotterdam JO19-1
Team uit
Ajax AFC JO19-1
Informatie
stadionveld
Datum
30 okt
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO14-1
Team uit
SC Cambuur JO14-1
Informatie
Datum
30 okt
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO13-1
Team uit
PEC Zwolle JO14-1
Informatie
Datum
31 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
NEC/ FC OSS JO12-1
Team uit
Ajax AFC JO12-1
Informatie
Datum
31 okt
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
NEC/ FC OSS JO11-1
Team uit
Ajax AFC JO11-1
Informatie
Datum
3 nov
Aanv.
14:30
SW
C
Team thuis
Ajax AFC JO19-1
Team uit
VA N.E.C. JO19-1
Informatie
hoofdveld
Datum
3 nov
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Quick 5
Team uit
Informatie
Datum
6 nov
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO14-1
Team uit
Almere City JO15-1
Informatie
Datum
7 nov
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO9-2
Team uit
ASC Waterwijk JO9-1
Informatie
Datum
10 nov
Aanv.
14:30
SW
C
Team thuis
Ajax AFC JO19-1
Team uit
FC Volendam JO19-1
Informatie
hoofdveld
Datum
10 nov
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
ASC 5
Informatie
Datum
13 nov
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO13-1
Team uit
VVV Venlo JO13-1
Informatie
Datum
14 nov
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO10-1
Team uit
Feyenoord JO10-1
Informatie
Datum
14 nov
Aanv.
17:00
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO11-1
Team uit
sv Houten JO12-1
Informatie
Datum
14 nov
Aanv.
17:00
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO12-1
Team uit
Fortuna Wormerveen JO13-1
Informatie
Datum
17 nov
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Kon. HFC 5
Team uit
Informatie
Datum
21 nov
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO9-2
Team uit
Kon. HFC JO9-1
Informatie
Datum
24 nov
Aanv.
12:00
SW
?
Team thuis
FC Volendam JO14-1
Team uit
Ajax AFC JO14-1
Informatie
Datum
24 nov
Aanv.
14:30
SW
C
Team thuis
Stichting sc Heerenveen JO19-1
Team uit
Ajax AFC JO19-1
Informatie
veld 1
Datum
24 nov
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
HBS 5
Informatie
Datum
27 nov
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO13-2
Team uit
JPN O13 West I
Informatie
Datum
28 nov
Aanv.
16:30
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO9-2
Team uit
Feyenoord O8-1
Informatie
Datum
1 dec
Aanv.
14:30
SW
C
Team thuis
Feyenoord JO19
Team uit
Ajax AFC JO19-1
Informatie
veld 1
Datum
1 dec
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
VOC 5
Team uit
Informatie
Datum
4 dec
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO13-2
Team uit
JPN O13 West II
Informatie
Datum
8 dec
Aanv.
14:30
SW
C
Team thuis
Ajax AFC JO19-1
Team uit
NAC JO19-1
Informatie
hoofdveld
Datum
8 dec
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
Victoria 5
Informatie
Datum
11 dec
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO13-1
Team uit
FC Volendam JO13-1
Informatie
Datum
15 dec
Aanv.
15:00
SW
C
Team thuis
Vitesse-Arnhem JO19-1
Team uit
Ajax AFC JO19-1
Informatie
3-sportcentrum papendal veld kv
Datum
18 dec
Aanv.
18:15
SW
?
Team thuis
Ajax AFC JO14-1
Team uit
PEC Zwolle O15
Informatie
Datum
19 jan
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Ajax 5
Team uit
Kampong 5
Informatie
Datum
26 jan
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
AFC 5
Team uit
Informatie
Datum
2 feb
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
Sparta 5
Informatie
Datum
9 feb
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
UVV 5
Team uit
Informatie
Datum
16 feb
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Hercules 5
Team uit
Informatie
Datum
9 mrt
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
Concordia 5
Informatie
Datum
16 mrt
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
HVV 5
Team uit
Informatie
Datum
23 mrt
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
Quick 5
Informatie
Datum
30 mrt
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
ASC 5
Team uit
Informatie
Datum
6 apr
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
Kon. HFC 5
Informatie
Datum
13 apr
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
HBS 5
Team uit
Informatie
Datum
11 mei
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Team uit
VOC 5
Informatie
Datum
18 mei
Aanv.
14:30
SW
?
Team thuis
Victoria 5
Team uit
Informatie

SW = Soort Wedstrijd