Zo ziet de interlandbreak er voor de geselecteerde Ajacieden uit

Daley Oranje Gibraltar 880
Daley Oranje Gibraltar 880

Het clubvoetbal ligt even stil voor de interlandbreak. Het volledige speelschema van de geselecteerde Ajacieden vind je in dit artikel.

Tags

  • #Interlands

Socials

Bij Oranje kunnen - na het afvallen van Steven Berghuis en Jurriën Timber en de selectie van Devyne Rensch - vier Ajax-spelers in actie komen. We lopen per regio door het speelschema.

Europa

Oranje (Daley Blind, Ryan Gravenberch, Davy Klaassen, Devyne Rensch)
Montenegro - Oranje (zaterdag 13 november 20:45 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Oranje - Noorwegen (dinsdag 16 november 20:45 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Jong Oranje (Jay Gorter en Kenneth Taylor)
Jong Oranje - Jong Bulgarije (vrijdag 12 november 18:45 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)
Jong Gibraltar - Jong Oranje (maandag 15 november 14:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)

Oranje O19: (Kian Fitz-Jim, Julius Dirksen, Naci Ünüvar, Youri Regeer)
Oranje O19 - Moldavië O19 (woensdag 10 november 13:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)
Oranje O19 - Cyprus O19 (zaterdag 13 november 13:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)
Israël O19 - Oranje O19 (dinsdag 16 november 18:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd) 

Denemarken (Mohamed Daramy)
Denemarken – Faroër Eilanden (vrijdag 12 november 20:45 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Schotland – Denemarken (maandag 15 november 20:45 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Denemarken O21 (Victor Jensen)
Turkije O21 - Denemarken O21 (dinsdag 16 november 18:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)

Denemarken O19 (Christian Rasmussen)
Denemarken O19 - Georgië O19 (zaterdag 13 november 15:00 uur, oefenwedstrijd)
Portugal O19 - Denemarken O19 (dinsdag 16 november 11:00 uur, oefenwedstrijd)

Servië (Dusan Tadic)
Servië - Qatar (donderdag 11 november 18:00 uur, oefenwedstrijd)
Portugal – Servië (zondag 14 november 20:45 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

IJsland O21 (Kristian Hlynsson)
Liechtenstein O21 - IJsland O21 (vrijdag 12 november 15:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)
Griekenland O21 - IJsland O21 (dinsdag 16 november 15:00 uur, EK-kwalificatiewedstrijd)

Engeland O18 (Charlie Setford)
Engeland O18 - Oranje O18 (donderdag 11 november 18:30 uur, oefenwedstrijd)
Engeland O18 - België O18 (zaterdag 13 november 18:30 uur, oefenwedstrijd)
Engeland O18 - Portugal O18 (maandag 15 november 18:30 uur, oefenwedstrijd)

Zuid- en Midden-Amerika

Brazilië (Antony)
Brazilië – Colombia (vrijdag 12 november 01:30 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Argentinië – Brazilië (woensdag 17 november 00:30 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Argentinië (Nico Tagliafico, Lisandro Martínez)
Uruguay - Argentinië (zaterdag 13 november 00:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Argentinië – Brazilië (woensdag 17 november 00:30 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Mexico (Edson Álvarez)
Verenigde Staten – Mexico (zaterdag 13 november 3:10 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Canada – Mexico (woensdag 17 november 03:05 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Afrika

Kameroen (Andre Onana)
Malawi – Kameroen (zaterdag 13 november 14:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Kameroen – Ivoorkust (dinsdag 16 november 20:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Ivoorkust (Sébastien Haller)
Ivoorkust – Mozambique (zaterdag 13 november 20:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Kameroen – Ivoorkust (dinsdag 16 november 20:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Ghana (Mohammed Kudus)
Ethiopië – Ghana (donderdag 11 november 14:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)
Ghana - Zuid Afrika (zondag 14 november 19:00 uur, WK-kwalificatiewedstrijd)

Tags

  • #Interlands

Socials

Gerelateerde artikelen

Klaassen Blind Oranje 880

Vijf Ajacieden geselecteerd voor Oranje

Bondscoach Louis van Gaal heeft vijf Ajacieden opgeroepen voor de laatste twee WK-kwalificatieduels in november. Het Nederlands elftal speelt op 13 november uit bij Montenegro en op 16 november in Rotterdam tegen Noorwegen.

Tags

  • #Interlands

Socials

Wil jij op de hoogte blijven van Ajax?

Ontvang meldingen bij updates op Ajax.nl